MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
na kolana i do pana:
Daj linka do tego F-5, bo nie jarzę. :D
A, no tak, finisher Lesnara.
--------------
Na ring wchodzi Motaker! Z mikrofonem w ręku, przy jego groźnej muzyce. Zaczyna przemawiać.
- Tak, to znowu ja. Wielki Motaker! Nie widzieliście mnie dawno w tym kwadratowym pierścieniu. Wiedzcie, że wasz idol jest teraz głodny krwi! Chcę walki! I chcę ją wygrać! Mam nadzieję, że co najmniej moim przeciwnikiem będzie ktoś tego godny.
W odpowiedzi dla Mmo wchodzi Qus! Błyskawicznie wbiega na ring, prześlizguje się pod linami, i unosi rękę w górę! Następnie przykłada swój mikrofon do ust.
- No tak. Wielki, ociężały Mmo znowu obudził swoje awanturnicze zamiary. Jeśli chcesz dobrej rozgrzewki, to tylko ze mną. Będę godnym przeciwnikiem, z kolei ty jednak nim nie będziesz.
Ale co to? Dodatkowo wchodzi Ithor! Po schodkach wchodzi na ring i bierze mikrofon od Motakera.
- Tak. Wiedzcie dobrze. Też tutaj czekam na swoją walkę. Wy, dwaj, stanowicie idealne mięso armatnie dla mojej olbrzymiej siły. Ty, Motakerze, od swojego ledwie co wykonalnego przez ciebie Canadian Destroyer chce się wymiotować. A ty, Qus, od swojego marnego Trouble In Paradise jeszcze nikogo nie zabiłeś.
Publiczność budzi sympatię do Ithora! Ale jeszcze wchodzi on, Tamer, miejący na liczniku tylko jedną, jedyną walkę, z Fredderem. Obaj wtedy debiutowali. Błyskawicznie wchodzi na ring i bierze mikrofon od Qusa.
- Hehehe. Krótko jestem w MWE. Tak, owszem. Ale moje umiejętności, zadowolą każde mości! Rymowałem specjalnie. Jestem godny stanąć przeciwko wam trzem, nawet chociażby i w Handicap Matchu, ale wiedzcie, że i tak was ogram, bowiem moje oczy są głodne widoku leżącego przeciwnika!
Wszyscy zawodnicy odkładają mikrofony. Zaczynają się przekomarzać. Qus nawet oberwał prawego sierpowego od Tamera. A z kolei Motaker ustawia Ithora pod Atomic Drop! I go wykonuje. Ale tą rozróbę przerywa GM!
- Nie bić się tu, albo was wywalę z roboty. Otóż ogłaszam Fatal-4-Way z udziałem Motakera, Ithora, Qusa i Tamera!
Zawodnicy zajmują swoje pozycje przy narożnikach. Zaczyna się walka!

Motaker vs. Qus vs. Ithor vs. Tamer

Fatal 4-Way Match

Mamy gong!

Na początek Qus wraz z Tamerem podchodzą do Motakera. Zaczynają go oblewać serią kopniaków w brzuch. A potem Tamer zachodzi swojego rywala od tyłu, łapie go i pozwala Qusowi na oddanie trzech Knife Edge Chopów! Przez ten czas Ithor wyszedł poza ring. Czekał, aż wrestlerzy rozprawią się z Motakerem. Powalili go podwójnym Suplexem. I Ithor wszedł na ring. Oślepił prawym prostym Tamera, po czym rzucił na narożnik Qusa! Ten jednak od niego się odbił i wykonał Splasha! Ithor klęka i unika tego, a Qus trafia w Motakera!

Z kolei Tamer skoczył na opierającego się o narożnik Ithora. Ale ten go sprytnie uniknął, a jego rywalowi czubek rogu wbił się w jaja. Następnie błyskawicznie Tamer upadł. Qus poklepał w plecy Ithora, który się odwrócił. Potem szybki dropkick w brzuch, a następnie Qus ustawia swojego oponenta pod Vertical Suplex! I to wykonał! Tamer sprzymierzył się z Qusem. Wykonał piękny Leg Drop na głowę Ithora! A następnie zaczęli się naradzać z Qusem. Tamer dał znać, że się sprzeciwia, Roundhouse Kickiem i następnie wyrzuceniem poza ring. Qus uderzył o bandę. Wstający Motaker natomiast oślepiony Back Spin Kickiem, a wyrzucony poza kwadratowy pierścień Dropkickiem! Z kolei Ithor zaczął wstawać. Ale natychmiast oślepiony Legsweepem. Pin!

1…

2…

Motaker błyskawicznie wchodzi na ring i przerywa!

Ten akurat chce się zemścić na Ithorze. Podnosi go, ciągnie za włosy, jego głowa delikatnie idzie w górę wraz z kolankiem Motakera i potężne uderzenie! Motaker jednak zostaje zaskoczony przez wchodzącego Qusa bulldogiem! A teraz z kolei Tamer wchodzi do akcji! Odbija się od lin i Rolling Savatem chce zaatakować Mmo! Ale ten kontruje Sidewalk Slamem! Niedawno widzieliśmy podobną sytuację w walce Watson vs. Matizo. Motaker jednak nie próbuje jeszcze pinu. Z kolei szarżuje na niego Qus z clotheslinem, i kolejnym, po czym zakłada Hell’s Gate!

Ale te natychmiast przerwane przez Ithora! Oddaje kopniaka w głowę Qusa, po czym podnosi go, ciągnąc za włosy! Ustawia go pod Pumphandle Fallaway Slam! I wyrzuca go poza ring! Ale zachodzą go od tyłu Motaker i Tamer podwójnym bulldogiem! Następnie obaj panowie zaczynają się siłować na rękę. Wygrywa Motaker, który podnosi swego oponenta. I ustawia go na szczycie narożnika! Oddaje lewego sierpowego, po czym bierze swego przeciwnika pod Superplex! Jego wróg zaczyna go jednak oblewać serią ciosów w plecy. I Tamer go odpycha! Ustawia się, i Diving Leg Drop! Ale unikniony przez Motakera.

Qus zwija się z bólu poza ringiem. Ithor z kolei wstaje i w pohamowaniu gniewu szarżuje na Motakera! Ale ten kontruje Belly To Belly Suplexem! Ithor jednak to jeszcze wytrwał. Powalił swojego rywala doprawdy niesamowitym Big Bootem! Tamer z kolei nadal zwija się z bólu. Wykorzystuje to Ithor, który próbuje pinu!

1…

2…

Ale nie, Tamer jeszcze jest zdolny do walki!

Obaj zawodnicy wstają. Tamer jednak zostaje zaskoczony potężnym uderzeniem w plecy od Motakera, po czym na jego pięść nadziewa się także Ithor! Ale ten ostatni jednak przetrwał. Zaczęli się siłować. Wygrał Motaker, który zastosował headlocka. Przyduszał, przyduszał, aż w końcu rzucił nim na wstającego Tamera. Ithor, przestraszony, wylazł poza ring. Za nim wyszedł Motaker. Ithor próbował go lać z całych sił, jednak to za mało było na Mmo. Ten podniósł swojego oponenta do góry i upuścił, po czym ten zarył głową o bandę.

A następnie na Ithora czekał soczysty Lionsault z trzeciej liny zrobiony przez Tamera! Qus z kolei zaczął przeć w stronę trzech wrestlerów! Zaczął od Suplexa dla Tamera, który przemienił się w podwójny, bowiem dołączył Motaker. A następnie na tego ostatniego czekał unik Clothesline’u i efektowne RKO! Prosto na beton, więc musiało niezwykle boleć Motakera! Qus potem chce się rozprawić z Ithorem. Podnosi go, układa pod Suplex i przekłada na drugą stronę bandy. Następnie na nią wchodzi i doprawdy efektowne DDT!

Wstaje jednak Tamer! Oślepia Qusa Roundhouse Kickiem, po czym chce wykonać Spinning Backbreaker! Ale nie! Qus łapie go za szyję i się wywiązuje. Ustawia swego oponenta pod Atomic Drop i to wykonuje! Ciągnie za włosy Tamera. Uderza jego głową o narożnik. Rzuca go na ring. Z nosa Tamera zaczęła lecieć krew. Wchodzi za nim na ring. Tamer począł opierać się o liny. Wykorzystał to Qus, który odbił się od lin i wykonał 619! Odrzucił swego rywala, po czym wykonał Body Splasha z trzeciej liny! Ale jeszcze nie stosuje pinu! Motaker wchodzi na narożnik i skacze na swojego rywala, robiąc Flying Clothesline! Ale zostaje zaskoczony RKO! Ithor również chce zainterweniować. Chce wejść na ring, ale Qus częstuje go baseball slidem! I pin dla Tamera!

1…

2…

3…!

I Qus wygrywa tą walkę! To na pewno dobry powrót w szeregi MWE! Ta walka zapowiada u niego całkiem spory push. Qusowaty więc, po przerwie, wraca na ring zwycięsko! Natomiast Tamer i Motaker bezradnie leżą na ringu. Z kolei Ithor łapie się za głowę. Qus zadowolony, z ręką podniesioną do góry schodzi do szatni.
Komentarze:

2011-09-14 18:47:52, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Dobrze kojarzysz . walka taka trochę ... chaotyczna , ale dobra.

2011-09-14 18:50:05, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Przeczytałem ją jeszcze raz i też doszedłem do tego wniosku. :(
Jakoś Fatal-4-Way normalnych nie jestem zbytnio na sile pisać. Ale tam.

2011-09-14 20:16:13, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Dobrze,że chociaż napisane .

2011-09-14 20:35:51, Go-To-Sleep:

Jeśli jeszcze dzisiaj się wyrobię, ujrzyjcie kontynuację feudu K5W vs. Master Of Game.


PS: 3333 post. !?

2011-09-14 20:50:41, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Nie morduj się tak z tymi walkami .

2011-09-14 20:52:14, Aseyen:

na kolana i do pana:
No jeśli nie on, to kto?

Huba nie piszę, Guido nie ma za dużo czasu.

2011-09-14 20:54:52, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Będę się mordował.

2011-09-14 21:05:53, Aseyen:

na kolana i do pana:
Jakby ktoś mu pomagał to co innego.

2011-09-14 21:08:41, Go-To-Sleep:

Eraise:
Bez przesady - Guido mi pomaga, to wystarczające. Pisze bardzo dobrze, a walki też w miarę regularnie.

Jednak dziś się nie wyrobię. :@

2011-09-14 21:36:51, Aseyen:

Go-To-Sleep:
Guido tak pomaga, ale 2 osoby?
TO mało.

2011-09-15 16:49:15, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Predator będzie miał debiut na turnieju NNO Skull.

2011-09-15 17:06:19, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Yea . Kiedy planujesz go zrobić ? (Turniej) .

A...pytanko mam . Czy można zrobić Tag-Team ze swoich postaci ?

2011-09-15 17:07:09, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Hmmm... w weekend gdzieś tak.

2011-09-15 17:07:19, Katsuke Feledeo:

na kolana i do pana:
Tak, ja tak mam.

Partnerzy

  1. https://www.drnowosielska.pl/