MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Proszę, oto moja próbna walka:

„The Flying Kid” Sparrow vs Rated R Shaggy

Witamy w MWE, dzisiaj zawalczy Sparrow razem ze zwycięzcą walki trzy poziomy piekła na MMIV, Rated R Shaggy’m!
opieka seniora z dojazdem
Na ring wchodzi Sparrow akompaniowany przez oklaski. Chwilę po nim wchodzi także i Rated jednak widownia na niego buczy co jest nietypowe, najwidoczniej nie podoba im się to że Shaggy pokonał Superstar’a na ostatnim PPV.

Mamy Gong!

Zwarcie, sliniejszy jest Rated. I mamy Back Suplex od Shaggy’ego, Sparrow na ziemi, Rated R go podnosi i Irish Whip na liny. TFK odbija się od nich i nadziewa na Shoulder Block.

Rated zakłada mu Shaggy Lock! Nie zauważył że są blisko lin, Sparrow wykorzystuje to i chwyta ich, Shaggy zmuszony jest przerwać. Sparrow szybko się podnosi.

Shaggy atakuje clotheslinem jednak TFK unika i Rated ląduje na linach. Sparrow przejął nicjatywę, chwyta Rated’a i świetne DDT. Teraz Sparrow wchodzi na narożnik, i co za piękny Moonsault!!

Sparrow od razu przechodzi do pinu,
1,
2..

Shaggy odkopuje.. TFK zaczyna okładać go pięściami w czasie gdy ten próbował się podnieść. Rated zaczyna krwawić!! Sędzia odciąga Sparrow’a i sprawdza co z Shaggy’m.

Rated mówi mu że może dalej walczyć, wstaje i walka trwa dalej. Mamy zwarcie i znów Shaggy jest lepszy, Irish Whip w narożnik.

Rated stawia Sparrow na narożniku i sam także wchodzi, i mamy Superplex! Shaggy nie przypina, idzie do przeciwnego rogu i mamy ten charakterystyczny gest! Będzie Shaggy Spear!!

Sparrow podnosi się obraca, i Rated trafia go swoim finsherem! SPEAR! SPEAR! SPEAR!! Shaggy od razu przypina,
1,
2..

Nie!! Sędzia przerwał, Rated nie zauważył że Sparrow trzymał nogę na linie I kłuci się z sędzią który mu to wyjaśnia.

Rated odwraca się ale mamy niespodziewany Head Scissor od TFK. Shaggy leży na ziemi, Sparrow podnosi go, wstaje na narożnik stawia Rateda pod sobą. Widownia się podnosi!

I tak! „The Flying Kid” Sparrow wykonuje bezbłędnie swój finisher, I Believe I Can Fly!! Sparrow od razu przypina. Rated nie ma szans na wybicie po tak wspaniałym finsherze!
1,
2,
3!!

I tak oto Sparrow zwycięża walkę, jednak co to? Amazing Superstar wbiega na ring i chcę zaatakować TFK, niestety ten kontruje i AS na ziemi. Sparrow wchodzi na narożnik i mamy kolejny przepiękny Moonsault!

Rated podniósł się a Sparrow podszedł do niego i wyciągnął ręke, to samo uczynił Rated. Oboje schodzą z ringu zostawiając w nim leżącego na ziemi Amazing’a.


-------
Trochę przykrótka no ale to tylko próbna.

Huba Niszczyciel:
Jeśli pozwolisz to Elimination Chamber też wkleje :)

Partnerzy

  1. sprawdź