MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Shaggy vs Siłacz
World Heavyweight Championship

Siema! Jesteśmy znów na Rackover gdzie emocje sięgają..sięgają..czegoś tam sięgają. Dobra mniejsza z tym, gong już działa więc sędzia nie rozpocznie gwizdkiem. W dzisiejszej walcę stawką jest Pas Wagi Ciężkiej więc powinniśmy zobaczyć zaciętą walkę.

Miejmy nadzieje że nasz wspaniały kumpel Zamaskowany się dziś nie pokaże.

No i czekamy na ten podobno naprawiony gong, jednak chwila! Siłacz wskazuje dłonią by się wstrzymali bo zaschło mu lekko w gardle i musi się napić.

Siłacz odkłada butelkę i w tej samej chwili mamy gong! Tak się rozpoczyna walkę, a nie jakimś gwizdkiem! Mamy zwarcie i silniejszy jest Bason.

Rated nie wie co to zabawa i wykonuje na samym początku Chokeslam! Siłacz upada na ziemię z hukiem, Shaggy szybko go podnosi i Irish Whip na liny.

Siłacz obrywa Big Boot’em i leci po raz drugi na matę. Shaggy przypina, moim zdaniem za wcześnie to robi,
1,

Sędzia nie dolicza do dwóch i walka toczy się dalej, Siłacz przejmuje panowanie. Dosłownie! Wyszedł z ringu i z pod niego wyciągnął papierową koronę! Oki tego nie zrobił ale przejął panowanie w ringu.

Shaggy w narożniku, Siłacz wchodzi z Shoulder Block’iem. Power wynosi Shaggy’ego na narożnik, Superplex czy DDT? Nie! Chokeslam!! Chokeslam z narożnika czyli inaczej Super Chokeslam! Chyba..

Rated R leży na ziemi, Siłacz podchodzi do przypięcia niestety Shaggy roluje i to Power zostaje przypięty,
1,
2,

Power wydostaje w ostatniej chwili, wydaje się że Shaggy powinien teraz przejąć inicjatywę jednak teraz i mu zaschło w gardle i zaraz po tym gdy się napił Siłacz zaatakował Clothesline’m.

Siłacz ciągnie Shaggy’ego na środek ringu po czym go podnosi. Szykuje się...szykuje się..szykuje się..i BAM!!! Clothsline od Rated’a, Siłacz za długo szykował to co szykował ale teraz się nie dowiemy co szykował bo już nie szykuje!

Rated na narożniku, skacze! I zeskoczył..Z wielkim hukiem na Siłacza!! Przępiekny był ten Crossbody..taki piękny..taki potrząsający i..Shaggy przypina Siłacza,
1,
2
i..Sędzia dostaje z buta w twarz w czasie gdy Siłacz chciał się wyrwać. Teraz nie mamy w ogóle sędzi, przynajmniej dopóki tamten się nie ocknie.

Shaggy się podnosi i to samo robi Siłacz jednak to Shaggy jest szybszy, w tym wypadku Siłacz jest tym wolniejszym, i Power obrywa szybkim i niezbyt silnym Spear’em.

Jednakże ten Spear powalił Power’a na ziemię, Rated jednak nie przypina. Widać umie myśleć, co jest nowością na Rackover, i woli bardziej poobijać Siłacza.

Rated czeka aż Siłacz wstanie stojąc tuż za nim. Power już na nogach, nie! Jednak leży znów na brzuchu, tym razem Rated nie ma zamiaru czekać i wchodzi na ten narożny narożnik.

Siłacz leży jak martwy na ziemi, jednak założę się że gdybym dźgnął go patykiem to rzuciłby się na mnie jak właśnie w tej chwili Rated na niego z narożnika.

Tym razem nie trafia, nie dziwie się, jest tu tak duszno że jego mózg jest niedotleniony i też dlatego że Siłacz zachował trochę tlenu na unik.

A więc mój bliski kumpel Siłacz zdobył małą przewagę w tym kwadratowym czymś zwanym ringiem. Czy na cieszy się na długo? Zobaczymy dopiero po przerwie.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jesteśmy po przerwie, Siłacz nadal cieszy się swoją przewagą nad Rated'em i wykonuje Fisherman Suplex. Chwile po tym widzimy jak wyciąga krzesło z pod ringu.

Sędzia każe mu je odstawć jednak ten zapewnia że nie chce go użyć do pobicia Shaggy’ego. Sędzia pozwala mu wejść do ringu chociaż nie miał i tak nic do gadania.

Power widzi że Rated ciągle leży więc rozkłada krzesło i na nim siada. Lubie go, nawet podczas walki umie się zrelaksować! Nie przeszkadza mu że pas czeka aż jeden z nich go zdobędzie.

Siłacz aż podskoczył i wyrzucił krzesło za ring, omal nie trafiając nim mnie. Widać że usłyszał to o pasie i chcę go zdobyć.

Rated już wstał i gdy tylko Siłacz się odwrócił od lin...wypadł..za...nie..Przepraszam, jakieś..kłopoty..ssssssssszzzzzzzzz..kłopoty ze sprzętem. O już dobrze.

Przedtem gong teraz to, gdzie oni kupują to wszystko? W antykwariacie? W każdym bądź razie Siłacz leży za ringiem. Rated wyskakuje z nad lin i ląduje prosto na nim.

Wraca do ringu a sędzia liczy już 2,
3,
4,
Siłacz wstał..
5,
6,
I wskakuje do ringu, Rated od chwili jego przybycia okłada go pięściami i kolanami. Belly to Belly Suplex i..........................zgasło światło. No nie! I znowu on!

Na ringu stoi nasz uwielbiany przez wszystkich Zamaskowany Gość! Shaggy wyskoczył z ringu by uniknąć krzesła, wyciąga także stamtąd Siłacza.

Shaggy podniósł krzesło które wyrzucił Power jakieś 5 minut temu i zaczął grozić Zamaskowanemu.

Haha! I co chcesz zrobić z tym krzesłem Shaggy? Wiadomo że jak tylko spróbujesz wejść do ringu to oberwiesz moim. W każdym bądź razie nudziło mi się więc wpadłem, szedłem po mleko i gdy wróciłem zauważyłem że walczysz o pas. Myślę sobie i myślę, oczywiście myślenie to dla was nowość, no i pomyślałem że przerwę tą jakże zaciętą walkę i przywłaszczę se pas WHC.

Shaggy obejrzał się by zobaczyć czy pas leży obok stołu komentatorskiego i zobaczył że wciąż tam leży.

Hahaha!! Zrobiłem cie w konia, prawdę mówiąc to przyszedłem tu by przerwać walkę. To chyba oczywiste..I chciałem powiedzieć cześć moim wspaniałym fanom(widownia zaczęła buczeć). Dzięki, dzięki wiem że jestem wspaniały.

Mr Carter pojawił się na gali z mikrofonem w ręce. Gdy zamaskowany go zobaczył wybiegł z ringu i wskoczył na widownie, co jak wiadomo już raz zrobił.

Prawdę mówią Zamaskowany to wiedziałem że się pojawisz i miałem obstawić ten pojedynek jednak w końcu stwierdziłem że Shaggy doskonale da sobie rade z tobą. Niestety wolał ratować siebie i Siłacza niż dokopać tobie, muszę z przykrością ogłosić widowni i zawodnikom że wszystkie walki o jakikolwiek pas na Rackover zostają zawieszone dopóki nie dowiemy się kim jest Zamaskowany!

Po tej wypowiedzi Mr Carter wyszedł, Shaggy widać lekko podenerwowany w końcu się uspokoił i pomógł Siłaczowi wyjść z gali. To chyba wszystko na....dziś...CHOLERA! Znowu...problemy z ...tym sprzętem..w każdym bądź ra..a..a..a..a..a..zie my już....koń..czymy.. Dobranoc!

-------------------------------------------
Taka sobie, zresztą sami oceńcie
Komentarze:

2010-09-25 08:49:44, KONTO USUNIĘTE:

Dodam, że walkę wieczoru na Stars Time(tak zwie się gala) będzie pojedynek o pas NNO Skull.
[i]Edytowany 08:49:55 25.9.2010 przez Rokue

2010-09-25 09:33:43, Shaggy Killer:

Jestem heelem, więc po co ratowałem tego cieniasa?

2010-09-25 11:19:03, Naste:

Ultimate Kid:
Dziś będzie PPV Slamground...dokończę pisać ostatnią walkę

2010-09-25 12:00:16, Guido:

Shaggy Killer:
Ratowałeś go bo to była walka o pas, chciałeś wygrać bez pomocy jakiegoś frajera. Bo jakbyś go zostawił to Zamaskowany by go tak pobił że nie był by wstanie walczyć :)

Dziś chyba nic nie napisze, Naste da gale więc będzie co czytać. Możliwe jednak że Huba napisze dziś lub jutro walkę.