MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
TrojerQ`:
Zły dział na propozycję :) Nie no, może być, ale niech nie będzie przez to spamu ;)

Siłacz vs Sparta:

Słychać muzykę siłacza, jest on uwielbiany przez kibiców. Walczy czysto, nie to co jego przeciwnik. Właśnie o nim mówiłem, już słychać muzykę sparty. Wygwizdywany przez kibiców, ale nie przejmuje się tym i idzie w stronę ringu.

Gong! Zwarcie, silniejszy sparta wpycha siłacza w narożnik. Zaczął go okładać, ależ silne ciosy w twarz. I jeszcze dodaje cios kolanem w brzuch. Irish Whip do drugiego narożnika. Biegnie na siłacza i wchodzi w niego barkiem! A jednak przeciwnik unika i może przejść do kontry. Chyba będzie Superplex! Już na 3 linie, próbuje go podnieść, ale zostaje zepchnięty. Mamy Splash od sparty! Próba pinu.

1,
2,
...

Siłacz jeszcze nie zamierza się poddawać. Sparta jednak ma większe szanse na wygraną. Podnosi swojego rywala i mamy Scoop Slam. Jeszcze Irish Whip na liny i piękny Spinebuster. Teraz zaczyna okładać leżącego Siłacza. Podnosi go, ale ten tylko czekał na odpowiedni moment! Sparta otrzymuje silne ciosy w twarz. Siłacz dodaje DDT! Pin.

1,
...

To zdecydowanie za mało na Spartę. Siłacz nie zadowolony zapina Boston Crab na środku ringu! Ale co to?! Wbiega zamaskowany gość i atakuje Siłacza! Cały czas okłada go krzesłem, Sparta także otrzymuje kilka takich ciosów. Zamaskowany podnosi Siłacza, a ten dostaje DDT na krzesło! Nieznany zawodnik pokazuje publiczności, że to on dominuje na Rackover i idzie za kulisy.

Kolejna walka przerwana przez zamaskowanego kończy się wynikiem No Contest.
Komentarze:

2010-09-20 18:01:47, Klay:

(Wchodzę na ring)
Witajcie! Pewnie wiecie, że w MWE jest zdrajca. Wiem tylko, że jest zamaskowany. Ma on czarną maskę. Chciałbym stoczyć z nim walkę! Wejdzie na ring i dobije... Widać że się boi! Dlatego, chcę stoczyć z nim bój w postaci matchu - No Disqualification. Czas skończyć z tym łotrem!