MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Zirael "Zir" vs. Rothe vs. Brett "The Bouble"

Wszyscy uczestnicy tego Triple threat matchu już w ringu, w takiej walcy każdy może wygrać. Mamy gong!

Brett rzuca się na Rothe. Silny prawy w głowę. Jeszcze jeden. Do akcji włącza się Zirael. I razem z The Boublem atakuję Rothe! W walce z dwoma rywalami Rothe ma niewielkie szanse. Jest okładany przez przeciwników. Brett wykonuje na nim irish whip w narożnik.

I silny closline. Oj, Zir częstuje go tym samym. Zaciąga Rothe na środek ringu. I mamy ładny back suplex! Brett odbija się od lin i wykonuje Leg Drop!

1,
2,
...

Oj, Zir ściąga The Boubla z Rothe. The Bouble i Zirael zaczynają się kłócić, a na tym może zyskać tylko Rothe.

Brett chyba nie wytrzymał. Atakuje Ziraela. Cała seria uderzeń w głowę i brzuch. Irish whip na liny i świetny big boot!

1,
2,
...

Jednak Zir przerywa liczenie.

Brett podnosi Ziraela. I wyrzuca go z ringu pomiędzy linami. Zapomniał chyba o Rothe, który już się podnosi. Czeka, aż The Bouble się odwróci. Brett się odwraca i otrzymuje silne kopnięcie w brzuch. I RKO! Jednak nie, Bouble odpycha rywala. I mamy DDT!

1,
2,
...

Aj, Zirael zza ringu ściąga Bretta. I silny prawy w głowę. Jeszcze jeden. I kolejny. Aj, irish whip w metalowe schodki, Zir ma na chwilę jednego rywala z głowy. Wraca na ring.

Aj, Rothe go podcina i zapina STFU! Może być po wszystkim. Jednak są blisko lin i Zirael to wykorzystuje. Łapie się dolnej liny. Rothe przerywa akcję.

Jest wściekły, że przeciwnik nie odklepał. Pondosi rywala i mamy body slam. Rothe odbija się od lin i wykonuje knee drop!

1,
2,
...

Zirael przerywa liczenie, ma jeszcze trochę sił.

Tymczasem na ring wraca Brett. Aj, otrzymuje zaskakujące RKO od Rothe!!

1,
2,
...

Jednak nie! Zirael w ostatniej chwili przerwał liczenie. Podnosi Rothe. Irish whip w narożnik i closline. Ustawia rywala na trzeciej linie i sam też na nią wchodzi! Zaraz Rothe lub Zirael może spaść z hukiem z dużej wysokości!

Zir ustawia rywala pod Superplex! Jednak nie, Rothe trzyma ręką liny. I mamy odpowiedź. Prawy w brzuch od Rothe. I jeszcze jeden prawy, tyle że w głowę. Zirael puszcza przeciwnika, a ten spycha go z trzeciej liny. Rothe szykuje akcję w locie!

Mamy świetny splash! Może być po wszystkim!

1,
2,
...

I nie! Zirael jakimś cudem zdołał przerwać liczenie.

Rothe jest zrozpaczony, odwraca się w stronę narożnika. Chce odpocząć. Oj, Brett powoli podnosi się. Musiał odczuć to RKO. Rothe się odwraca i otrzymuje spear!

1,
2,
...

Jednak nie! Rothe odkopuje!

Aj, Zirael się podnosi. I szybko doskakuje do The Boubla. Chwila szarpaniny i Brett już na ringiem. W kwadratowym pierścieniu zostaje Zir i leżący Rothe.

Zirael sygnalizuje, że zamierza zakończyć walkę. Odbija się od lin i wykonuje Zirael Leg Drop! Będzie po wszystkim!

1,
2,
3!!

Zirael pokonuje Rothe i Bretta "The Bouble" w walce trzech rywali! Naprawdę zasłużył na zwycięstwo.

Zir zadowolony z siebie opuszcza arenę.

-----------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------
Powiedziałem, że od czasu do czasu wpadnę i napiszę walkę... Więc jestem :) Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, że napisałem walkę. Jeśli tak, to przepraszam. Jeśli nie, mam nadzieję, że się spodobała. Huba ładnie prowadzi temat, cieszę się, że taka osoba jak on zaopiekowała się MWE. No cóż, to chyba byłoby dziś na tyle :) Być może za pewien czas też wpadnę z walką. Trzymajcie się!

Polecane: mean well sdr