MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Huba Niszczyciel:
Wklejam to teraz jeśli nie pasuje Carter to powiedz to zmienię.

Affirion vs The ‘Fly Boy’ Bohtes
Normal Match
skup aut używanych gdańsk
Witamy serdecznie na Rackover. Dzisiaj obejrzymy zapewne wspaniałą walkę dwóch popularnych zawodników, jednak zanim to się stanie mamy pewnego gościa którego tożsamość zostanie za chwilę odtajniona.

I na ring podąża zbudowany, wysoki i dość przystojny mężczyzna, trzymając w ręce mikrofon. Stanął i popatrzał dookoła, po krótkiej chwili wszedł na ring.

Siema ludziska! Pewnie zastanawiacie sie kim jestem. Nazywam się...(odchrząknął i kolejny i jeszcze jeden a widownia się zaśmiała) Johnny Carter, inni mówią na mnie Mr Carter. Jestem, jak się już może domyślacie, nowym Generalnym Menedżerem. (widownia zaklaskała) Dzięki. No dobra a teraz przechodzimy do sprawy dzisiejszego wieczoru. Ponieważ jest nowy GM, czyli ja jakby ktoś nie wiedział, dzisiejsza walka będzie lekko podrasowana. Będzie to jedna z moich ulubionych i także niebezpieczna, będzie to Buried Alive Match!! (Widownia podskoczyła z radości! Gwizdy i okrzyki!) Jednak iż ta walka jest bardzo niebezpieczna nie zawalczą w niej Affirion i Bohtes. (Widownia buczy) Hej hej hej!! Spokojnie! Zastąpią ich, Rated R Shaggy oraz, Siłacz! To tyle jak na razie..Dzięki za wysłuchanie. Mam nadzieje że walka się spodoba.

Mr Carter wyszedł w czasie gdy widownia biła oklaski..

---------

Polecane: pk.media

Komentarze:

2010-09-16 19:32:54, Rothe:

Pan Guido:
Jak na to spojrzałem (nie czytając nic oprócz nazw zawodników którzy mieli walczyć) to miałem ochotę ochrzanić tych którzy Cię chwalą, myślałem, że tak krótką walkę napisałeś. :)

2010-09-16 19:38:15, Huba Niszczyciel:

Pan Guido:
Eeee, Shaggty nie może nikogo zastępować, musi wypocząć do MWE Champion Matchu :)

DOWN: Hah, myślałem, że chcesz abyśmy więcej pisali :P A za karę nie pozwolę, Ci wrócić do MWE :| Nie no joke, Rokue return to MWE! :)

Partnerzy

  1. Szeruj.pl