MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Rocher (RR) vs. Lordfrit (LF)
Standard Match

Witam na Slamground i zapraszam na walkę Rochiera i Lorfrida. Gabarytami, są prawie tacy sami, malutka przewaga Rochiera.

Są już w ringu, mamy gong.

Rochier nie chce zwarcie, od razu wychodzi z Big Bootem, ale to jego błąd, bo LF łapie go za nogę i odpycha tak, że Lordfrit ląduje na macie.

LF szybko wstaje, RR już na niego czeka i wychodzi z ofensywą. Prawy sierpowy. I lewy sierpowy. RR odbija się od lin i szybki Spear. I teraz kopie leżącego Lordfrita.

I zakłada dźwignie na lewą nogę rywala, takie niebezpieczne wykręcenie. LF sięga lin. Rochier puszcza uchwyt, podnosi rywala i Podcina lewą nogę.

Ach, Rochier najwyraźniej uwziął się na tej nodze. Teraz kilka prawy dla leżącego Lordfrita i zdejmuje mu ochraniacz z lewej nogi.

Jeszcze kilka prawych i RR wchodzi na liny. I skacze Flying Elbow Dropem na nogę LF'a, ale ten odsuwa nogę i RR trafia na mate. LF wstaje, kulejąc.

Wchodzi na narożnik to chyba zły pomysł, przecież ma kontuzjowaną nogę. Tak RR szybko wstaje i podcina go, oczywiście za lewą nogę.

I Zakłada swoją ulubioną dźwignie, Sharpshooter! LF bardzo cierpi, ale jest twardy nie chce odklepać. I udaje mu się dojść do lin. Rochier jest tym zdenerwowany.

Dyskutuje z sędzią, zupełnie jest to nie potrzebne. LF podnosi się, z grymasem na twarzy. I Bulldog dla zupełnie zaskoczonego Rochiera. I Leg Drop.

Noga go boli, ale mimo to wykonuje akcje i walczy dalej..Twardziel z niego. RR wstaje ale Lordfrit tylko na to czekał. Ładny Atomic Drop.

I pierwsza próba pinu w dzisiejszym meczu.

1,
2,
...

Tylko do dwóch.

LF zapina Armbar, ale są blisko lin i Rochier dotyka ich. Wstają i Clothesline, ale minięty w odpowiedzi DDT od RR'a.

Rochier idzie za ciosem, okłada koniczyny rywala nogami, raz ręce raz nogi. I na koniec odbija się od lin i Elbow Drop. Teraz podnosi LF'a i wkłada go między nogi.

Chyba Last Ride się szykuje. Wyniesienie, ale LF się wydostaje, odbija szybko od lin i Drop Kick w plecy dla Rochiera.

Kolejne odbicie i.......ach nadział się na Big Boota od rywala. Będzie pin.

1,
2,
...

Lordfrit sprytnie łapie ręką lin.

RR się wściekł, szybko podnosi rywala i prawy sierp. Irish Whip na liny i ładny Back Suplex. RR bierze rywala i wciska w narożnik. Seria Spearów dla LF'a.

Ale to nie koniec. RR robi Irish Whip do narożnika i szbyko idzie za rywalem. Piękny Clothesline w narożniku. Lordfrit obalony.

RR patrzy na rywala, rozpedza się i Vader Bomb. Wyraźna przewaga Rochiera. Podnosi rywala i Suplex. I Zakłada ładne duszenie.

Po chwili jednak rozmyśla się i puszcza rywala. Czeka, aż LF wstanie. Lordfrit wstaje, ale kątem oka chyba widzi co się święci. RR rozpędza się i Clothesline.

LF ominął go odbił się od lin i sam robi Clothesline. RR powalony na matę. Lordfrit, od razu wchodzi na narożnik i piękny Splash. Próbuje przypiąć.

1,
2,
...

Ale RR w ostatniej chwili odkopuje.

LF, nie zraża się tym. Podnosi rywala, Irish Whip po którym się nachyla, ale otrzymuje Facebuster o kolano. LF na macie.

Rochier wykonuje błyskawiczny Leg Drop, ale LF wystawia kolana. Lordfrit wstaje, czeka też na rywala, ten już na nogach i wychodzi z Leg Kickami.

Ach i dokłada High Kick prosto w twarz. Ale Rochier stoi na nogach, LF odbija się od lin i Clotheslinem powala rywala.

RR leży na ringu, ale LF podnosi go i Próba prawego, jednakże przyblokowany i to Rochier wychodzi z akcją, wykonując Headbut. I wynosi rywala na Last Ride.

Lordfrit wydostaje się i próbuje Dream Streetu. Ale Rochier również blokuje akcje. Teraz obydwaj odbijają się od lin i podwójne Crossbody. Niewiarygodne.

Obydwaj leża na macie. Sędzia wylicza..1, 2, 3, 4..Nadal nic. 5, 6, 7, 8. Zawodnicy próbują wstać, ale chyba na próżno. 9, 10.

Ale zakończenie. Walka kończy się podwójną dyskfalifikacją. Zawodnicy nie mogą w to uwierzyć, ale nie mają sił, żeby o tym dyskutować.

--------------------------

To na razie tyle..może jeszcze dziś coś napisze, ale nie wiem raczej dopiero jutro zobaczymy :)
Komentarze:

2010-09-15 15:37:55, Ultimate Kid:

;/