MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Zaczynam pisać walkę o pas MWE (Będzie to Walka trzech rywali). Ultimate Kid napisze o pas Extreme dałem mu pozwolenie (Chce sprawdzić jak się spisze w walce o pas). A walkę o pas MWE wkleje dziś lub jutro zależy czy się wyrobie :D
drowis

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nicco Track (NT) vs. The Bason (TB) vs. Guido Gigant (GG)
MWE Championship Triple Threat Match

Wszyscy trzej już na ringu. Wszyscy skupieni są tu tylko po jedno: Po pas mistrzowski.

Mamy gong!!! Nicco i Guido rzucają się z pięściami na Basona. Ten próbuje odpowiadać, ale bezskutecznie. I Clothesline od Guida dla Basona.

Teraz GG ustawia Basona koło lin, a Nicco Drop Kickiem wyrzuca go po za ring. I Teraz NT i Guido patrzą na siebie i zaczyna się wymiana ciosów.

Prawy od Guido, NT odpowiada Leg Kickiem. I Kolejne serie. Przewagę uzyskje Guido i robi Irish Whip na liny. Nachyla się ale otrzymuje kopniaka w twarz.

I NT odbija się od lin i Drop Kick dla Basona, który próbował wejść do ringu. Teraz łapię Giganta i wkłada jego głowę pod pachę. I DDT. Próbuje przypiąć.

1,
...

Doliczył sie tylko do jednego.

Podnosi GG i Dostaje Big Boota w tył głowy od powracającego do ringu The Basona. I TB teraz przejmuje GG. Wynosi go i Spinebuster. GG wytacza się po za ring.

A Bason bierze się za Nicco Tracka, który jest jeszcze oszołomiony tym Bootem w tył głowy. Scorpion Death Drop od Basona. I wchodzi na liny.

Będzie akcja wysokiego ryzyka. Ale powolnie to robi. Tym czasem Guido strąca go, łapiąc od tyłu za nogę. Sam wchodzi na trzecią linę.

I Crossbody dla Nicco, od razu połączone z pinem.

1,
2,
...

Nicco przerolowuje i to on liczy.

1,
2,
...

TB w ostatniej chwili przerywa pin.

Wszyscy trzej się podnoszą. Patrzą na siebie, są już trochę zmęczeni. TB patrzy się na GG i błyskawicznie robi Superkick, ale dla Nicco Tracka.

Ten wypada po za ring. A w ringu zostali Guido i Bason. Mamy zwarcie i TB przeszedł do tyłu i wykręca ręke rywalowi. GG próbuje się uwolnić, ale bezskutecznie.

TB robi Irish Whip i DDT, ale takie z naciągnięciem ręki Guida.

Teraz wychodzi z ringu i łapię Nicco chcąc go wepchać w słupek od ringu, ale to Nicco przekrecił się i TB uderza głową w słupek. I Nicco wpycha Basona w schody.

Wchodzi do ringu i na narożnik GG wstaje i piękny Drop Kick z trzeciej liny. I odbija się od lin i Leg Drop. Wstaje i Elbow Drop. I kolejny Elbow Drop.

Czeka aż rywal wstanie. Czyżby próba Backstabberu? GG Wstaje, ale Nicco zostaje zaatakowany przez Basona. I TB rozpędza się na Guido.

Ale kontra i mamy podwójny Clothesline. Wszyscy trzej teraz leżą na macie. Kto pierwszy wstanie. Nicco już na nogach. Atakuje leżących.

Seria prawych dla Basona i Guido. Teraz kładzie Basona na GG.

Co on kombinuje, wchodzi na trzecią linę. I Leg Drop, lecz TB odsuwa się i Leg Drop trafia tylko w Guido Giganta.

TB Odbija się od lin i niski Drop Kick dla Nicco, który wstawał. Podciąga Nicco do narożnika i Wisper In The Wind. Trafione. Chce odliczyć rywala.

1,
2,
...

GG przerywa liczenie. Bierze TB i Spinebuster. I Moonsault dla Nicco Tracka. I wykopuje Basona z ringu. I zakłada NT STF-u. Ach Nicco chyba odklepie.

TB widzi to i szybko wchodzi do ringu. Ale nie, Nicco odklepuje. The Bason nie zdążył.

Guido Gigant zostaje nowym mistrzem MWE.

TB nie może w to uwierzyć. Bierze ledwo żywego Nicco i Killswitch. Radosny Guido usuwa się z ringu. TB jest wściekły. Ale w tym czasie GM Slamground, którym jest Andy " Red Dragon" Richards wychodzi na rampę. Uwaga, mam coś do ogłoszenia.

Jako iż to Nicco się poddał, to już niedługo odbędzie się walka o pas MWE pomiędzy mistrzem Guido oraz The Basonem. Walka nie będzie zwykłym pojedynkiem. Będzie innej, tajemniczej stypulacji.

------------------------------------------------------------------------------------
GM sobie wymyśliłem mam nadzieje Huba, że nie masz pretensji.
-----------------------------------------------------------

MWE Champion - Guido Gigant
Poland Champion - Mosorahiki "The Eagle"
Extreme Champion -
Gra Tag-Team Champions -