MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
K-Keita vs Tom Crash .
Single Match

Dzisiaj czeka nas walka debiutantów. Pierwszy na ring wchodzi Tom Crash! Fani, choć go nie znają to i tak wiwatują. Jest już na ringu, jeszcze podchodzi do lin odbija się od nich i wykonuje salto. Teraz czas na K-Keita! Powoli kroczy do ringu rapując w najlepsze. W połowie swojej drogi rzucił mikrofon i wbiegł na ring.

Mamy gong!

Zwarcie, KK przechodzi do Headlocka, Crash się wywiązuje i męczy rywala Arm Dragiem. Low Kick, Roundhuse Kick i Jumping Spinning Wheel Kick! Świetna kombinacja Crasha. Wchodzi na narożnik I wykonuje Diving Splash. Podchodzi do rywala I mamy Foot DDT. Odbija się od lin, przeskakuje nad Keitem, odbija się ponownie od lin i mamy mocny Jumping Leg Drop! Potem ciągnie rywala za włosy i ustawia na linach. Duszenie nogą! Raz, dwa, Crash puszcza. Podnosi rywala, Slap, jeden drugi, Right Middle Kick, Left Middle Kick i Pele Kick! Crash szaleje. Przechodzi na drugą stronę lin i czeka aż K-Keita wstanie. I mamy piękne Springboad Crossbody! Jednak nie, Keita złapał go i mamy Falllaway Slam! Crash za linami. Podchodzi do niego Keita i ustawia pod Suplex! Jednak Crash kontruje Shoulder Blockiem. Keita jednak unika, odbija się od lin i Big Boot! Crash uderzył głową o stół komentatorski! K-Keita schodzi z ringu, podnosi rękę rywala, wchodzi pod nią i Shoulder Block w ring! Jeszcze jeden! Keita podnosi Toma i mamy Military Press Drop na ring! Keita stoi po stronie lin, idzie wzdłuż nich podążając do narożnika. Wchodzi na niego i mamy Diving Double Axe Hand! Ale to nie koniec. Keita podnosi Toma Crasha, Irish Whip na liny, Leapfrog i potężny Flapjack! Natychmiastowy pin.

1..
2..

Nie, to za mało dla Crasha!

Crash wstał Kick-Upem, Keita zaatakował go Clotheslinem, ten zrobił szpagat, ale jednak Keita go wyniósł w górę i mamy piękny Powerslam! Keita podnosi zmęczonego Crasha i ustawia pod Powerbomb! Crash już na barkach Keita, próba wykonania Hurricanrany! Jednak Keita uniósł swojego oponenta w ostatniej chwili i mamy Alley Op Facebuster! Po tym Keita go ponownie podniósł, Irish Whipem wbił w narożnik i wniósł na narożnik! Szykuje się Superplex! Crash jednak oddaje Headbutta. Ale Keita natychmiastowo wstaje i rzuca się na liny! Crash ponownie spoczął na narożniku. Keita wszedł na narożnik i szykuje się Avalanche Fallaway Slam! I cudnie wykonany! To może być koniec dla niedoświadczonego Crasha! Crash wstaje z pomocą lin, Keita jednak szarżuje z Zig Zackiem! Jednak Crash łapie się lin i zrzuca z siebie Keitę! Odbija się od lin i mamy piękny Springboad Spinning Kick! Tom podnosi rywala, ciągnie go w Headlocku do narożnika i mamy Tornado DDT! Do tego dokłada Croksew Body Splash! Crash jest na fali! Tom podnosi Keita, mamy trzy Low Kicki i Corner Flip Arm Drag! Ładna akcja. Keita wstaje, ale obrywa Jumping Clotheslinem z dokładką Big Elbowa! I do tego Knee Dropy! W końcu Crash zamiast oblewać kolanem Keita, wszedł na narożnik. Keita podniósł się z pomocą lin, ale od razu oberwał Moonslaut To Standaning Oponent! I sygnalizacja TiP, zwanego Trouble In Paradise! Jednak Keita stacza się ringu. Crash odbija się od lin i atakuje Keitę Slingshot Hurricanraną! Crash na linach aż Keita wstanie. Tak też K-Keita uczynił, ale Tom wykonał niespotykaną akcję – Figer Foint Kick Into A Hurricanrana! Publiczność wstała, a Crash wrzucił na ring Keitę. Tom
wszedł na liny i mamy Springboad Leg Drop dla wstającego Keity!

1..
2..

Nie, jeszcze nie ten czas.

Obaj zawodnicy nie mają już energii. Walka przeniosła się do zwarć, Headlocków, Waist Locków czy Arm Locków. Keita zakończył tą serię Big Bootem! Crash powolnie wstał, lecz Keita posłał go Irish Whipem do narożnika. Tam chciał zmęczyć Toma serią Stompów. Crash w końcu skulił się w narożniku, a Keita przygniatał go kolanem. A potem otrzymał Low Dropkicka! Na twarzy Toma pojawiła się krew. Keita dał mu chwilowo spokój, żeby odsapnąć. Crash wstał, lecz od razu zainkasował udanego Zig-Zaga! Crash leżał i leżał, a Keita sygnalizował Peedigre. Publiczność szalała, a Crash ani ruszyć się, żeby wstać. Sędzia doliczył do 6, ale Keita postanowił, że się to tak nie skończy. Podniósł oponenta, ustawił pod Powerbomba, podniósł obie ręce i krzyknął coś do publiczności! Ale w tej chwili Tom się wyzwolił! Zaatakował rywala Calf Kickiem, Arm Dragiem, jeszcze jednym i na deser Springboad Dropkick! Tom tyle czasu odpoczywał, widać tego efekty. Keita wstał, bezradnie atakując Clotheslinem! Jednak i z tym Crash sobie poradził, Arm Trap Neckbreakerem! Keita wstał, ale od razu wypadł z ringu inkasując Dropkicka. Keita po raz kolejny się podniósł, kiedy sędzia doliczył do czterech. Crash odbił się od lin i spróbował wykonać Sucide Dive, jednak Keita uniknął! Wrzucił rywala na ring, podniósł i wykonał Fisherman Suplex! Crash wstał, Keita go podniósł i High Flayer zainkasował dwa Backbreakery z dodatkiem pięknego Running Powerslamu! Do tego Knee Slam i Reverse Splash! Ale to nie koniec dobrej passy Keity, ponieważ wymierzył swojemu rywalowi Gutwrench Neckbreaker! Keita jednak chciał, żeby rywal poznał jego moc. Mamy wyniesienie i piękny Military Press Drop/Spinebuster! Sygnalizacja Pedigree! Crash powoli wstaje, publiczność wykrzykuje
nazwę karmy dla psów i tak! Mamy Pedigree! Natychmiastowy pin!

1..
2..
3!!!

Nie mogło stać się praktycznie inaczej, Keita miał bardzo dobre warunki fizyczne i lepszy Move-Set. Tom Crash też nie pokazał się z najgorszej strony, ale mógł lepiej rozegrać ten pojedynek. Jak na walkę debiutantów, ta walka była na bardzo wysokim poziomie i publiczności się na pewno bardzo podobała. To na tyle, żegnam się z państwem!

:at:mmmmoooo:

Usuń lepiej z jakieś 60-80 kilogramów Motakerowi, bo jest cięższy niż Khali :D

:at:Tunner, Most Popular:

A z tymi dialogami, to wyraziłem tylko swoją opinię. Nie przejmuj się i pisz dalej :)
Komentarze:

2011-11-29 17:01:01, Devill Wizard:

Czy jest jakieś wytłumaczenie tematu bo podoba mi się i chciałbym wystartować :D

2011-11-29 17:02:40, Elective:

na kolana i do pana:
I like it. :D


:at:AP
Jest to WWE na forum. Każdy gracz daje kartę swojego zawodnika, a niektóre osoby piszą walki. Nazwaliśmy to MWE, bo to Margomania Wrestle Entertaiment(chyba)

2011-11-29 17:05:09, Devill Wizard:

Elective:
Aha czyli mógłbym podać swoje statystyki zawodnika?? są jakieś ograniczenia? (co ma w niej być)

2011-11-29 17:06:36, Elective:

Devill Wizard:
Kilka stron temu pokazywałem komuś kartę, po prostu wypełniasz. Charakterystycznych akcji mniej niż 10, finisherów mniej niż 3.

2011-11-29 17:09:36, na kolana i do pana:

Devill Wizard:
Nazwa:
Rola:
Styl:
Wzrost:
Waga:
Charakterystyczne akcje:
Dźwignie:
Finishery:

TYLE!
Finishery sobie zrób dwa, ja mam trzy, ale La Mistici i tak nie używam.
C.A. Tak z 4. Więcej, to lepiej dla GM-ów, ale bez przesady.

Jak nie znasz ciosów, albo nie wiesz o co chodzi - udzielę korepetycji, 37684263 (GG). :)

2011-11-29 17:10:41, Devill Wizard:

na kolana i do pana:
To już się biorę do roboty :P

A czy wybiera się samemu charakterystykę dobrego lub złego wrestlera ?


PS: Na WWE bardzo dobrze się znam tylko nie rozumiałem tutaj na forum :P

2011-11-29 17:20:05, mmmmoooo:

na kolana i do pana:
I am fat and is feeling all right with it :O


A tak ogólnie to itak kartę zmieniam to czmeu nie :

Nazwa: Mmmmoooo (Motaker)
Rola: Heel
Styl: American
Wzrost: 197 cm
Waga: 177 kg
Charakterystyczne akcje:, Sidewalk slam, Flying Clothesline ,MoDDT (edgecution)
Dźwignie: Hell's Gate,
Finishery: Border toss, Cradle shock
Powiedzonko :I am fat and is feeling all right with it

2011-11-29 17:20:28, Elective:

Devill Wizard:
Tak, samemu.
Heel- zły
Face- dobry
Tweener- Pół na pół

:at:Ap
Wiedz, że The Hurricane poluje na Ciebie i na Assusia.

2011-11-29 17:24:03, mmmmoooo:

Elective:
Ja jestem Motaker i nikogo się nie boje :@

ps
Kolano :
schudłem 22 kilo moze być ?

2011-11-29 17:25:03, Elective:

mmmmoooo:
Zobaczymy :D

2011-11-29 17:26:43, Go-To-Sleep:

Dobra, bierzemy się za pisu pisu tygodniówkę ^^

2011-11-29 17:27:37, mmmmoooo:

Go-To-Sleep:
Jak będę miał walkę to możesz użyć nowej karty czy po tygodniówce ?

2011-11-29 17:29:41, Go-To-Sleep:

mmmmoooo:
Tsa.

2011-11-29 17:34:49, na kolana i do pana:

mmmmoooo:
Border Toss? Nie znam, poka!

Dobrze jest, może być.

2011-11-29 17:39:31, mmmmoooo:

na kolana i do pana:
Podobne do Celtic Crossa, tylko że z dużo większą siłą .
www.youtube.com/watch?v=fYzg2Ghz1Wk