MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Assuś:
Spoko, luz. Masz tu tą walkę. Bo Kaczka zawsze jest na gg i oczywiście mi sprawdził ??
W razie jakiegoś ale mogę usunąć.Assuś vs. Tamer
Na rampie stoi już Assuś, trzeba przyznać, że bardzo dawno walczył. Oddycha powoli, spokojnie i wchodzi na ring niczym król. Wsłuchuje się w swoja muzykę. Gdy jest już na ringu rozlega się muzyka Tamera, a ten wbiega szybko na ring, wyrywa mikrofon od pracownika MWE i mówi:
- Dzisiaj drogi Assusiu nie wyjdziesz cały z ringu, to będzie twój koniec, bo obaj jesteśmy zapomnieni, ten kto wygra skoczy szczebel wyżej, a więc do dzieła! Po wypowiedzeniu tych słów odrzuca mikrofon poza ring.
Mamy gong
Na początek zwarcie, Assuś cięższy i silniejszy przechodzi do parteru, ale nagle odpycha przeciwnika i oglądamy dropkick. Tamer rykoszetem poleciał na liny, ale oponent nie daje mu chwili spoczynku i desperacko rzuca się w przód spearem. Trafił prosto w brzuch, Tamer leży i zwija się z bólu. Próba pinu:

1

Niee, noga Tamera na linach. Assuś nieco zdenerwowany, podnosi przeciwnika i ohoho! Mamy przepiękne Vertical Suplex! Assuś jednak nie przypina, seria Angry Stompów na brzuch, Elbow Drop na klatkę piersiową, ale Tamer zrozpaczony ratuje się kopniakiem w twarz przed kolejnym. Szybko wstaje i kopie Assusia w bok. Podnosi go, Big Bot i świetne Twist of Fate! Dokłada Diving Elbow Dropa! Uderza wielokrotnie pięścią w twarz i widzimy pierwszą krew w tym meczu. Próba pinu:

1

2

Assuś odkopał w ostatnim momencie! Jak on to zrobił?
Tamer wyraźnie zmęczony nie ma siły na żadne podnoszenia, więc próbuje Leg locka, ale nie starcza mu sił i przeciwnik uderza go potężnie piętą w nos, widzimy krew! Assuś wygląda, jakby ta krew dodała mu zapału! Podnosi oponenta i ciska nim na liny! Niesamowita wytrzymałość tego zawodnika pokazuje się we właściwym momencie. Tamer leży poza ringiem, sędzia zaczyna odliczanie, ale ledwie doliczył do dwóch widzimy już naszego Tamerka na ringu. Desperacko rzuca się z dropkickiem i trafia w twarz, ale Assuś nadal stoi uśmiechnięty. Tamer próbuje Frankensteinera! Jejku! Jest za lekki i zbyt zmęczony, chwyt nie daje rezultatów, a wręcz osłabia i przytłacza wykonawcę ciężarem adresata. Ale mimo wszystko wstaje ten pierwszy, wchodzi na słupek i wyskakuje z cross body! Co? Assuś nagle poderwał się i skontrował RKO!!! Od razu Pin!

1

2

3

Taak, wygrywa Assuś! Trzeba mu przyznać zaskoczył swojego przeciwnika. Może teraz zdobędzie sławę? Wszystko to w kolejnych walkach.
Assuś podchodzi po kolei do każdego słupka i macha widowni, a ta macha do niego, mimo, ze jest heelem. Chcą go pokrzepić i zagrzać do kolejnej walki.
Tamer przeklina pod nosem, wyciąga krzesło leżące obok ringu i rozpędzony chce uderzyć zwyciężcę w głowę, ale ślizga się na własnej krwi i ląduje z twarzą w linach. Krzesło przejmuje Assuś i każdy chyba wie co z nim robi :D Do zobaczenia na kolejnych walkach.
Komentarze:

2011-11-28 17:59:05, Resvean:

Elective:
Kilka uwag. Mógłbyś pogrubić - kto walczy, koniec walki (kto wygrywa) i robić odstępy enter jak zaczynasz liczyć. No i też pogrubić w sumie.

2011-11-28 18:01:24, Elective:

Assuś:
Już, a walka jak, tak ogólnie?

2011-11-28 18:03:54, mmmmoooo:

Wiedziałem, ze Assuś wygra ^^

2011-11-28 18:04:22, Resvean:

Elective:
Nie jestem MG, nie mogę ocenić. Powiem tylko, że jak na nowicjusza (jak na wielu np. ja, hepatoil itd.) to wydaje się spoko.

:at:UP:
Tato, wierzyłeś we mnie !? Ja w siebie nie.

2011-11-28 20:00:38, na kolana i do pana:

Elective:
Króciutkie. Finisher z niczego, tu masz jeden błąd :O Taki zawodnik jak Assuś (Bez obrazy) jak już ktoś wykonał Finisher, powinien nie odkopać :O

Nie jest najgorzej, ale jak chcesz pisać walki poćwicz trochę :O
_

2011-11-28 20:47:31, Most Popular:

Idzie super walka! :@ Tak mi się zdaje! :D !?

2011-11-28 20:53:00, na kolana i do pana:

Most Popular:
Tylko nie mów, że piszesz im debiuty, bo ja już zacząłem...Ale dziś i tak nie skończę, bo dopiero teraz się kapnąłem że zrobił kartę.

2011-11-28 20:57:33, Most Popular:

na kolana i do pana:
Nie debiut <3

2011-11-28 21:00:18, na kolana i do pana:

Most Popular:
Wolny post.

2011-11-28 21:45:27, Elective:

Ile jeszcze? :P

2011-11-28 21:49:08, Go-To-Sleep:

Tygodniówka powinna się pojawić w weekend.

2011-11-28 21:49:56, Elective:

Go-To-Sleep:
Dłuugo ;'-(