MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Skoro Naste wybrał lewarta na pomocnika nie będę pisał walk, jednak że Huba mi pozwolił wklejam Elimination Chamber!!

Elimination Chamber!!!
Witamy państwa, dzisiaj zobaczymy specjalną walkę, a między innymi Elimination Chamber!! Oto kto będzie walczył:

Huba Niszczyciel
Rochier (Roch)
The Zet (TZ)
The Bason (TB)
The Mystico (TM)
Oraz The Black. (TheB)

Nasi zawodnicy właśnie wchodzą na swoje miejsca. Jako pierwsi w ringu zaczynają The Mystico i The Black.

Jest Gong!

Zwarcie, silniejszy jest Black. Irish Whip na liny i świetny Big Boot dla Mystico. Black podnosi go i rzuca, dosłownie rzuca swoim przeciwnikiem w narożnik. The Mystico z hukiem odbił się od narożnika i upadł na mate.

Black wchodzi na narożnik i mamy flying elbow drop! Próba przypięcia, 1, 2..

Jednak nie, Mystico jest jeszcze za świeży by odpaść. Mystico szybko się podnosi i przejmuje inicjatywę, seria ciosów dla Blacka, odbija się od lin i Head Scissor!

Mystico wchodzi na narożnik i wykonuje Moonsault, zakłada Chin Lock jednak Black wydostaje się używając swojego łokcia. Mystico szybko wstaje, odbija się od lin, aj! Black kontruje i mamy Belly to belly Suplex!

Zaczyna się losowanie, i na ring wchodzi Huba Niszczyciel! Od razu atakuje Black’a, seria kopniaków i Irish Whip w narożnik i shoulder block.

Huba nie zauważa że The Mystico wstał i stawia Black’a na narożnik, jednak Mystico attakuje Hubę od tyłu i Black spada za ring z narożnika w czasie gdy Huba na owy narożnik upada.

TM kładzie Hubę na ziemie i wchodzi na narożnik, mamy flying leg drop! Mystcio wychodzi z ringu i zajmuje się Black’iem, podnosi go i Hurricanrana na liny. TM zachęca widownie do dopingu szykuje się 619!

Mystico biegnie jest na linach i mamy 619! Ale nie! Jednak nie trafia, Black w ostatniej chwili uniknął ciosu. I słyszymy jak rozpoczyna się kolejne losowanie!

Na ring tym razem wchodzi...The Zet!!
The Zet wskakuje na ring i zaczyna okładać Hubę pięściami. Mystico w tej samej chwili zostaje wrzucony do ringu przez TheB’a.

Irish Whip od Zeta, Huba odbija się od lin i wpada na rękę TZ’a. I mamy Chokeslam! Przypina, 1, 2..

Ale nie!! Black przypadkowo wpadł na nich przerywając przypięcie, Zet jest wściekły. Zaczyna atakować Black’a jednak mamy kontrę i Zet ląduje za ringiem.

Mystico zajął się Hubą, Huba na linach!! Mystico wykonuje 619!! Trafia i od razu mamy West Coast Pop! Przypięcie!
1,
2,
3!!

Mamy pierwszą eliminacje! Huba Niszczyciel odpada z gry! Mystico cieszy się jednak nie trwa to długo bo Black zaatakował go running bulldog’iem.

The Zet leży za ringiem powoli się podnosząc i ogląda walkę pomiędzy The Mystico a The Blackiem.

Mystico wpada na narożnik, Black biegnie ale Mystico unika i Black wpada barkiem w narożnik, auć to musiało boleć! Mystico stawia TheB’a na środek ringu, odbija się od lin i Head Scissor!

The Zet zauważa że zaczyna się kolejne losowanie. Kto tym razem wejdzie? The Bason czy Rochier? I na ring wchodzi The Bason!!

TZ odrazu atakuje clotheslinem i Bason leży na ziemi. Wchodzi do ringu i wspina się na narożnik, jednak wejście Basona zauważył również i Mystico i zwala z narożnika Zet’a która ląduje koło Basona.

Bason kładzie się na nim,
1,
2..

The Zet odkopuje!

Black okłada kopniakami Mystico który leży na macie. Podnosi go i wykonuje Brain Buster, Mystico zaczyna krwawić!! Podnosi go po raz drugi i jest RKO!! To już koniec pobytu Mystic’a, jednak nie!!

Bason atakuje Blacka clotheslinem zanim ten przypiął TM’a i dopiero po chwili zrozumiał co zrobił. Próbuje przypiąć Mystico jednak ten zdążył się ocknąć.

Black jest wkurzony i atakuje Basona jednak ten kontruje i Irish Whip na liny. Black odbija się i jest Spinebuster! The Bason zakład Anaconda Vise , Black nie może się wydostać.

Bason naciska jednak Black jest silny i.. to niesamowite! Udało mu się wydostać!

The Zet w tej samej chwili zajmuje się TM’em, pamiętajmy że Mystico ma złamany nos. Zet wykonuje Vertcial Suplex i mamy próbę przypięcia,
1,
2..

To niesamowite!! Pół przytomny Mystico jakimś cudem odkopuje! The Zet załamany wstaje i podnosi Mystico, wrzuca go do ringu.

Słyszymy teraz jak wchodzi ostatnia osoba , jest to Rochier!! Od razu atakuje TZ’a, podnosi go i mamy Cyclone! Zet chyba jest nieprzytomny! Rochier przypina,
1,
2,
3!!

Tak! Mamy drugą eliminację w tej walce jednak Zet się nie rusza! Zespół medyczny wyciąga go z tamtąd! Zostało już tylko czterech zaowndików.

Roch od razu przechodzi do Black’a w czasie gdy zakrwawiony Mystico atakuje Basona. Co za piękny Chokeslam w wykonaniu Rochiera, ten jednak nie przypina. Podnosi Black’a i headbutt i mamy także Mexican Stretch Buster!

Mystico atakuje Basona odbija się od lin i shoulder block. Mystico wskakuje na liy i West Coast Pop! TM próbuje przypiąć ale Bason wykonuje Roll-up i to Mystico niespodziewanie zostaje przypięty!
1,
2,
3!!

I tym sposobem The Mystico cały we krwi wychodzi z ringu.

W tym samym czasie Black zdążył przejąć inicjatywę i wykonuje elbow drop z narożnika jednak nie trafia!! TB go przypina,
1,
2..

Ale nie! Black w ostatniej chwili się wybija. Rochier atakuje Basona clotheslinem a teraz mamy leg drop! Rochier podnosi go i Irish Whip w narożnik.

Black powoli wstaje w czasie gdy Roch wynosi Basona pod Super Chokeslam (Chokeslam z narożnika), i tak! Co za pięknie wykonany Chokeslam! Jednak Rochier nie przybina, woli zającć się TheB’em co może być błędem.

Black wyskakuje z trzeciej liny i mamy diving crossbody! Bason pomaga sobie linami wstać a TheB przypina Roch’a jednak ten jest jeszcze za świeży i sędzia ledwo dolicza do dwóch.

Bason już na nogach i atakuje Black’a od tyłu. Seria ciosów i Judgement Slam!! Próbuje przypiąć,
1,
2,
3!!

The Black zostaje wyeliminowany z gry!! No i doszło do tego momentu, ostatnie dwie osoby zostały w ringu. Kto zwycięży? The Bason czy Rochier? Dowiemy się tego po reklamach.

Wracamy po reklamach. Rochier atakuje Basona i wykonuje Fisherman Suplex, TB leży przy linach które wykorzystuje Roch. Kładzie głowe Basona na liny!!

Nieczyste zagranie przez Rochier’a jednak w tym typu walce dozwolone jest wszystko! Bason staje się czerwony, próbuje się wydostać jednak Rochier naciska na niego jeszcze bardziej.

Jednak udaje mu się wydostać! Rochier upada na ziemię lecz dość szybko wstaje i gdy Bason próbuje złapać oddech ten niezauważenie wchodzi na narożnik.

I flying Knee Drop! Jednak nie trafia!! Bason osunął się na bok i Rochier zwija się z bólu na macie. Bason ma szansę złapać oddech i tak robi po czym szybko wstaje i to samo robi Rochier kulejąc lekko.

Bason wchodzi w niego z Big Boot’em, Rochier upada. The Bason odbija się od lin i elbow drop, podnosi go i mamy Canadian Backbreaker!

Roch na ziemi, Bason czeka aż wstanie. Widownia się podniosła i czekamy! Rochier powoli wstaje, Bason czeka aż stanie pożądnie.

Rochier jest już na nogach i mamy Killswitch od Basona!! Rochier krwawi jednak Bason ma to gdzieś, chcę jak najszybciej przypiąć.
1,
2,
3!!!

The Bason zwycięża!! Bason wygrywa Elimination Chamber! Obejrzyjmy ponownie ten wspaniały finish… Rochier leży na ziemi powoli wstając w czasie gdy The Bason czeka aż będzie w pełni stał. Roicher się podniósł i mamy ten przepiękny Killswitch!!

Rochier zakrwawiony leży na ziemi w czasie gdy The Bason świętuje zwycięstwo. To wszystko, do zobaczenia!


:at:down
Dzięki, jestem do dyspozycji. Nie tylko nie jestem gorszy od lewarta, ja jestem lepszy :) (żart, jesteśmy równi sobie. No może ja jestem lekko nad nim :P)
Komentarze:

2010-09-12 14:37:03, Huba Niszczyciel:

Pan Guido:
Ładna walka. Nie byłbym taki pewien, że nie możesz pisać walk. Być może będziesz miał szansę pisać na Rackover :O Wcale nie piszesz gorzej od lewarta ;)

yokerr:
Zapamiętaj, że w walce o pas MWE bierzesz udział ty :D Przeciwnika lub kilku rywali dobierasz sobie sam. Możesz wziąć pod uwagę to, jak walczyli na drafcie, lub w innych walkach.

Partnerzy

  1. lifestylesmagazine.eu