MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Triple Threat match: TrojerQ vs Amazing Superstar vs Philip Watson

Mamy gong!

Zwarcie AS i PW sprawdzają na razie siły rywala. TrojerQ przygląda się sytuacji. Chyba nie zamierza się wdawać w bójkę. AS wygrywa i Irish Whip do narożnika. Podchodzi do PW i zaczyna go okładać. 1...2...3...4... AS przerywa. Irish Whip do drugiego narożnika i ładne wejście barkiem.
meble flokk
AS robi z PW co chce. Wziął go na środek ringu i zaczął mocno okładać pięściami. AS odbija się od lin i mamy AA! Próba pinu!
1,
2,
...

Nie, TrojerQ przerywa pin.

Próbuje okładać leżącego Amazinga, ale ten wstaje. Widać kto jest dużo potężniejszy. AS próbuje złapać przeciwnika, ale ten robi unik i schodzi z ringu.

AS nie zamierza chyba go gonić. Odwraca się i dostaje mocny clothesline od Watsona. PW ustawia się do narożnika i pokazuje, że szykuje się do speara!

AS wstaje. Philip biegnie i Superstar robi unik, a Watson wbija się w narożnik! AS przeciąga go na środek ringu i mamy pin

1,
2,
...

Nie, Watson się jeszcze nie poddaje.

Widać, że TQ chyba nie zamierza się wtrącać do walki dwóch olbrzymów. Także oni nie są jakoś specjalnie nim zainteresowani.

AS zakłada Armbar. PW ma bardzo daleką drogę do lin. Ale wreszcie pokazuje się TrojerQ i przerywa dźwignię. Szybko wchodzi na narożnik
i robi moonsault na Amazingu! Nie! AS się odsuwa i Moonsaulta otrzymuje PW! Od razu pin!

1,
2,
...

Na szczęście AS był blisko sytuacji. Zawodnicy są już wyraźnie zmęczeni. AS się podnosi i czeka aż to samo zrobi TQ. AS wykonuje EKO!

1,
2,
3...

Amazing Superstar wygrywa Triple Threat Match!

Kibice buczą, są zawiedzeni. Ale zaraz, słychać muzykę GM, Huby Niszczyciela!

-Jak widzę wygrałeś tą walkę. Ale niestety będziesz walczył jeszcze raz w Fatal 4 Wayu! Twoimi przeciwnikami będą ci zawodnicy co dotychczas oraz...

Słyszymy muzykę Guido Giganta!

Powoli idzie w stronę ringu. AS jest zażenowany postawą Huby, ale kibicom się to podoba :D

Po raz drugi mamy gong! PW stoi w narożniku jak widać już się pozbierał, AS także skupiony na walce. TQ jeszcze leży na macie po tym RKO od AS'a.

PW i AS ruszają na GG! W walce 2 na 1 Guido nie ma szans. Bardzo mocno okładają go pięściami. PW podnosi Giganta i robi Irish Whip na liny. I mamy spinebuster! Ale AS nie jest głupi i od razu zakłada Ankle lock Watsonowi! Prawdopodobnie AS wygra po raz drugi! Nie! TQ przerywa dźwignię! Zaczyna okładać pięściami AS'a! Amazing otrzymuje mocne low kicki od TQ. Upada na kolano i otrzymuje DDT!

Pin!
1,
2,
...

Nie. GG przerywa. Po raz drugi słychać muzykę Huby. Na rampie zjawia się GM.

Aby uczynić to starcie bardziej emocjonujące. Ogłaszam tą walkę Extreme Rules Matchem!

Widać uśmiech na twarzy GG :O Schodzi z ringu i bierze krzesło! Wchodzi i jako pierwszy cios krzesłem otrzymuje PW! Od razu pada na matę. Od tyłu próbuje zaatakować go AS, ale również otrzymuje chair shota! Pozostał tylko TQ. Guido szykuje się do RKO! Ale zaraz zaraz! Na ring wbiegają Green Brutal i GG otrzymuje Trouble in Paradise od Davida Grona! Ale jest TQ! Wchodzi z krzesłem na ring i przegania Green Brutal!

TrojerQ sygnalizuje Sweet Chin Music! PW się podnosi i dostaje SCM! Pin!

1,
2,
3...

TrojerQ wygrywa walkę!

Publiczność się cieszy, a TQ zadowolony z siebie idzie w stronę szatni :D

Przepraszam za opóźnienie, ale jakoś tak wyszło, chciałem aby walka była emocjonująca :) Podobała się? :D

Naste:
Bardzo się cieszę, że jesteś gotów pisać walki :D Oczywiście możesz je pisać kiedy chcesz :D Bez mojej zgody :) Zgadzam się na te tygodniówki, ale jeszcze zaczekajmy :D Ja będę pisał jedną, a ty drugą? Zgadzasz się? :D Ale na razie piszmy pojedyncze walki, poczekajmy aż temat się trochę rozkręci :P

lasiunia:
Zastanowię się nad tą możliwością^^

Polecane: Primitivo

Partnerzy

  1. integratori per far crescere i capelli