MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Prosze państwa! Skończyłem! Prosze nie mieć uwagi na np. "SS uderza od tyłu Rothe" bo inni chcieli abym pisał tylko Rothe, a ja pisałem Rothe'a. Więc brać niektóre takie przypadki i odmieniać!

Przed Wami niesamowity Tim Seno!
- Tak! Mamy już Royal Rumble! Oglądajcie! Zwycięzca tylko jeden! Zapraszam!!!!!!

20-man Royal Rumble Match!
20 osób! To wszystko już teraz, już dzisiaj!

Pierwszy zawodnik! Sir Matizo! Jest już w ringu. Czeka na swojego przeciwnika. Jest nim Maczomx K5W!

Rozpoczynamy Royal Rumble Match! Sir Matizo Naskakuje jako pierwszy w dzisiejszym matchu! K5W jednak unika natarcia i mamy boczny headlock! Matizo jednak szybko się otrząsa i próbuje uciec z rąk K5W, ale ten atakuje go Big Bootem! I Irish Whip na liny! Takich akcji może być dużo, w końcu match eliminacji!

K5W przejmuje znacznie inicjatywę. Jest już na 3 linie! Splash! Fantastycznie! K5W Podnosi Matiza pod liny. Chce Go wyeliminować! Irish Whip na liny! Sir Matizo na drugiej linie! K5W czeka na to aby wyrzucić nad biegającego Matiza! Ale?! Jak? Matizo wykonuje clothesline z biegu i ofiarą eliminacji staje się Maczomx!!

K5W przegrywa, bardzo szybko!

A w tym czasie Matizo czeka na przeciwnika jeszcze 25 sekund! Przepiękna akcja Sir’a! Jeszcze parę sekund, kto to może być?! Motaker!!

Szybko prawie 2 metrowy zawodnik wślizguje się do ringu. I natychmiastowo atakuje nieco zmęczonego już Matiza! Clothesline! Podnosi Matiza i mamy Powerbomb! Niesamowite jak ten 200 kilogramowy wrestler szybko porusza się w ringu! Irish Whip do narożnika i Spear w narożniku! Fantastyczna akcja Motakera. Olbrzym pokazuje swoje możliwości! Trudno mówić tu o jakimkolwiek wydostaniu się z kłopotów Matiza.

Matizo musi wytrzymać jeszcze chwilę! Wtedy wejdzie kolejny zawodnik! Sidewalk Slam od Motakera! To jest istne piekło! Motaker chce wyeliminować Matiza, żeby to się nie skończyło jak z K5W! Matizo nieprawdopodobnie wydostaje się z opresji i mamy Diving DDT! Najlepsze co się mogło stać! I szybki Leg Drop! Sir Matizo może już odetchnąć!

A my w tym czasie widzimy kolejnego wrestlera! Sapoerox świeży zawodnik MWE!

I już wbiega do ringu. Motaker leży, a Matizo czeka na Sapoeroxa! Ten szybko próbuje zaatakować Matiza. Ale widzimy, że oboje nie chcą się atakować! Co znaczy, że to najgorszy scenariusz dla Motakera, będą współpracowali! Ale Motakera już się ocknął. Podwójny clothesline! Motaker musi mieć wsparcie, choć na razie wydaje się, że sam daje rade!

Sapoerox wstaje, Motaker zakłada boczny headlock! Matizo podnosi się. Atakuje od tyłu Motakera! Motaker powalony! Sapoerox atakuje Leg Dropem! A Matizo wykonuje Backbreakera!

Oboje chcą wyeliminować Motakera! Są już koło lin! Irish Whip! Na szczęście Motaker trzyma się lin.

Jest pomoc dla Motakera! Mistic!

Mistic błyskawicznie na 3 linie! Spinning Heel Kick z trzeciej liny!!! Niesłychane, cóż za akcja! Sapoerox powalony! Matizo widzi, że jest już sam. Próbuje zaatakować Mistica, ale ten zwinnie porusza się w ringu i mamy wspaniałe Enzuiguri! Świetna seria Mistica. Sapoerox jakoś się podnosi. Jest przy linach, ale rozpędzony Motaker wykona clothesline!! Sapoerox odpada!

Sapoerox wylatuje, walczył zacięcie!

Matizo w tarapatach! Ale Mistic zaatakowany przez Motakera, niestety każdy na każdego! Motaker atakuje Big Bootem, piękny Vertical Suplex! Matizo próbuje włączyć się do akcji! Widzimy teraz jak Sapoerox opuszcza powoli ring. Patrzymy jak radzi sobie Matizo, atakuje Motakera, ale na marne.
Ten bierze go i wykonuje MoDDT!! Fantastycznie! Szykuje nam się Canadian Destroyer! Czy to możliwe? Tak! Canadian Destroyer od Motakera! Co za akcja!

Kolejny zawodnik! Rothe!! Zdecydowanie powinnien przeważać nad wszystkimi!

I już Rothe wbiega do ringu przy swojej muzyce! I już błyskawiczny Bodyscissors dla Motakera, olbrzym powalony! 6 zawodników powinno być! Teraz jest już tylko 4. Rothe zadowolony ze swojego wejścia! Ale Mistic nie za bardzo! Fantastyczny Moonsault z 3 liny! No i Rothe musi się teraz podnosić! Problemy także Matizo, teraz podchodzi do niego Mistic, jednak wchodzi na liny! Flying Elbow Drop! Brawa!

Motaker powoli się podnosi, Rothe także. Mistic najprawdopodobniej ucierpiał przy wykonywaniu Flyin Elbow Drop, bo leży. Matizo też! Ring bez akcji! Ale to się zaraz zmieni Rothe atakuje Motakera, Enzuiguri! Być może będziemy świadkami eliminacji! Rothe najwyraźniej chce to zrobić Irish Whip na liny! Mistic popycha Matizo!! Nieprawdopodobne! Gdy Motaker był rozpędzony pod nogi wpadł mu Matizo! I nieszczęśliwie wypadł z ringu!

Motaker ofiarą eliminacji!

Trudno, Motakera nie ma, ale robił rzeczy niesłychane! Rothe zadowolony podchodzi do Matizo i błyskawicznie wykonuje DDT! Mistic chyba zaczyna współpracować z Rothem! Wyrzucają go za liny! Ale jeszcze Sir trzyma się lin! Trudno mu będzie dostać się znów na ring! Mistic i Rothe duszą Matiza by stracił siły! Matizo jeszcze chce! Niestety spada, 2 przeciwników to za dużo! 1-szy zawodnik Royal Rumble Matchu wylatuje!

Matizo odpada!

Czas na kolejnego wrestlera! Mosorahiki!!

Kolejny High Flyer! Mosorahiki szybko znajduje się w ringu, mamy 3 zawodników. Mistic od razu atakuje Mosorahikiego, Rothe jednak naskakuje na Mistica! Jak Triple Threath Match! Każdy na każdego! Rothe wykonuje Backbreakera na Misticu! A Mosorahiki Spinning Heel Kick na Rothe! Rothe leży, a Mosorahiki podchodzi do Mistica, kładzie do na środku! Szykuje się Splash. Mosorahiki na linach! Ale Mistic wstaje! Ale to nic! Eagle wykonuje West Coast Pop! Chyba lepsze niż Splash!
Rothe powoli wstaje, ale Mosorahiki na to nie pozwala, Leg Drop! Ale unik Rothe! I bierze się za atak, Stunner! To nie wszystko! High Knee! Ależ świetnie Rothe! Ale Mistic też już się otrząsnął! Rothe widzi to i mamy Dropkick! Rothe nie przestaje i już mamy podniesionego Mistica pod Powerslam! I nadal nie koniec! Rothe chce wyeliminować High Flyera! I świetny Vertical Suplex. Cóż za szybkość!
Rothe bierze się za Mosorahikiego, to chyba jego chce wyeliminować, Irish Whip na liny! Odbija się i mamy clothesline od Rothe. Ale to nie wystarczy na Eagle! Musi być wyrzucony z ringu. Wrzucenie do narożnika i wejście kolanem!! To musiało zaboleć! Mosorahiki leży. Rothe bierze Mosorahikiego i ataku…

I przeszkadza mu kolejny zawodnik, tym razem… Aryan!! mistrz MWE, Niesamowity w ringu!!

Aryan spokojnie i wolno zmierza do ringu. Z lekkim uśmiechem na twarzy. Teraz może być w ringu już ciaśniej, coraz trudniej będzie wyeliminować tak dobrych przeciwników! 4 w ringu, walczą o zwycięstwo w tym matchu!

Aryan wreszcie w ringu. Rothe nie czeka, próbuje zaatakować, ale Aryan unika tego starcia i schodzi z ringu! Chciałbym dodać, że wychodzenie z ringu samowolnie jest dozwolone. Rothe także schodzi i zaczynają się gonić Aryan ucieka! Rothe nie może go dogonić! Niesamowity już wchodzi do ringu, Rothe tak samo. Ale teraz przenieśmy się do Misitica, który długo sobie poleżał, Dropkick dla Mosorahikiego! Eagle musi się ocknąć, może być już po nim! Ale Rothe ratuje Mosorahikiego!! Dlaczego? Bierze Mistica, i chyba chce go wyeliminować. Ale za to Aryan nie pozwala na wyeliminowanie Mistica! Mistic atakuje Rothe razem z Aryanem! Mosorahiki próbuje mu pomóc. Spinning Hell Kick od Eagla dla Aryana! I od razu bierze się za Mistica! Ale ten nie daje za wygraną, ładny clothesline i podchodzi do narożnika! I mamy rzadką akcje!! Corner Backflip Kick! Mosorahiki powalony!

Jestem zdziwiony, że Mistic daje radę, z tak naprawdę z lepszym High Flyerem od niego! Aryan szybko wykorzystuje to, że Mosorahiki leży i wykonuje Flying Elbow Drop z 3 liny! Mosorahiki w tarapatach, bo Rothe jest teraz maltretowany przez Mistica, no właśnie przenieśmy się do nich!

I mamy kolejnego zawodnika! Jest to.. Philip Watson! mistrz wagi ciężkiej!

Philip to jeden z faworytów dzisiejszego pojedynku! Doświadczenie jest czasem zmorą innych!

I już Watson rusza na Aryana! Ten robi unik i ucieka do narożnika, Philip za nim, ale nadziewa się na Big Boota! Watson nie najlepiej rozpoczął rywalizację. Aryan podbiega teraz pod Mosorahikiego i atakuje clotheslinem, „Niesamowity” na 3 linie! Acrobatic Leg Drop! Aryan nie widzi, że za nim jest Mistic! Ale to Mistic nie był świadomy co robi! Mamy Sweet Chin Music! Aryan ma oczy z tyłu głowy! Mistic ledwo żywy! Aryan wyciąga ręce i pokazuje na co go stać!

Natomiast Rothe próbuje dostać się na 3 linę, jest już bardzo zmęczony. Ale jednak rezygnuje, podchodzi do Philipa i atakuje go pięściami. Rothe chce jak najszybciej wyeliminować mistrza wagi ciężkiej! Ale to jest niemożliwe! Philip już przejmuje pałeczkę i wykonuje High Kicka! Rothe powalony!

Następny to.. Nanor!

A więc mamy żółtodzioba w ringu. Miejmy nadzieję, że uda mu się dojść daleko!

Aryan nie oszczędza Nanora od razu clothesline, ale jednak unik od Nanora! I momentalnie wykonuje Vertical Suplex na Aryanie! I jeszcze Raven Fly! Ładne rozpoczęcie! My przenosimy się do Mistica i Mosorahikiego, Ci nadal nie znajdują sposobu na wyeliminowanie drugiego. Mosorahiki powala Mistica i błyskawiczny Facebuster! I Savate Kick od Mosorahikiego, Eagle przejmuje kontrolę!

Rothe i Aryan chyba czekają na kolejnego zawodnika. Ale to jeszcze chwile potrwa, razem atakują Philipa Watsona! Scissors Kick od Aryana i Splash z 3 liny od Rothe! Watson bez szans. Pare chwil i będzie kolejny wrestler! A My widzimy jak Nanor próbuje wyeliminować Mistica! To by było coś niesamowitego! Żółtodziób może to zrobić! Z pomocą Aryana tak się dzieje, wszędzie się wepcha!!

Mistic niestety odpada!

A teraz wchodzi.. co?! Predator niestety za późno by uratować brata!

Ale ma złość w oczach! Szybko zjawia się w ringu! Mistic zrozpaczony siedzi pod stołem komentatorskim. Irish Whip do narożnika od Predatora dla Nanora! I Edgecution! Nanor leży bez ruchu.

Aryan atakuje od tyłu rozwścieczonego Predatora, piękny Verticał Suplex! Rothe i Mosorahiki polują na Philipa Watsona! Crossbody od Rothe, a Mosorahiki wykonuje Leg Dropa! I błyskawicznie Rothe wyskakuje na Mosorahikiego z bocznym headlockiem. I powalenie! Rothe zakłada Anaconda Vise! Coś nowego w wykonaniu Rothe! Mosorahiki cierpi, ale na razie ich zostawiamy!

Philip Watson spotyka się właśnie z Aryanem, ładny clothesline od Watsona. I piękny Bulldogg! Aryan leży! Philip próbuje wejść na 3 linę. Wchodzi! I mamy Splash! Przy takim zmęczeniu robienie Splashy jest męczące, i to bardzo!

I przenosimy się do Predatora, który bliski eliminacji! Mosorahiki próbuje, ale jednak Predator radzi sobie z Eaglem. Mosorahiki musi się teraz liczyć z tym, że ma na karku i Predatora i Nanora! Ale na pomoc High Flyerowi rusza Rothe! Brawa dla Rothe walczy od początku jak lew, jest tutaj przy nas wychwalany!

Do ringu wchodzi teraz.. The Superstar „Per” w końcu wchodzi legenda!

Ależ mamy teraz skład Royal Rumble matchu!

Aryan od razu naskakuje na Superstara, SS spokojnie czeka aż zaatakuje, błąd Aryana! SS Podnosi „Niesamowitego” i wykonuje Spinebustera! Znakomicie! Aryan nadział się na SS’a! Superstar nie przestaje, Elbow Drop! Aryan musi uciekać lub liczyć na czyjąś pomoc, na razi ich zostawiamy. W ringu 7 zawodników z 12 uczestniczących!

Nanor ma problemy z Rothem, który atakuje go pięściami, Rothe rzuca na liny Nanora, Body Avalanche od Rothe! Nanor powalony! Ale na pomoc rusza Philip Watson, który wykonuje Cactus clothesline na Rothecie! Ale za to Philip Watson dostaje X-Factor, finishera Predatora!! Rothe leży, Nanor także, Watson nieprzytomny, a Predator zadowolony! Ale nie na długo! West Coast Pop od Mosorahikiego!! Szok! Bardzo ładna akcja Eagla!

13! Jest Nim… Sparta

Niszczycielska maszyna w ringu! Trudno będzie go zatrzymać! Zobaczymy!

Sparta truchtem zmierza do ringu. Wchodzi, atakuje w pierwszej kolejności Aryana! Nie wiem czy ktoś zauważył, ale większość zawodników, którzy wchodzili zawsze rozpoczynali z Aryanem! Sparta wykonuje Cactus clothesline. I piękny Powerbomb! Aryan ma pecha! To może osłabić „Niesamowitego”, Boston Crab!! Dźwignia, którą wykonuje Sparta może spowolnić Aryana w każdej wykonywanej akcji! Na szczęście puszcza, nie chodzi tu o submission!

Rothe walczy z Nanorem, kontynuują to co wcześniej, tym razem Nanor przejmuje inicjatywę i wykonuje Spinebustera! Mosorahiki włącza się do akcji z Flying Elbow Dropem na Rothecie! SS walczy z Predatorem, ale jest to trudne, SS chyba ucierpiał, bo kuleje. Predator wykorzystuje to wykonując Samoan Drop! Niesamowite!

Predator sygnalizuje eliminacje na legendzie MWE! Irish Whip na liny! Ale przerywa kolejny zawodnik!

Tym razem jest to… Fly Boy Bohtes!!!

Bohtes szybko znajduje się w ringu i od razu atakuje Predatora ratując Rothe! Mamy Spining Heel Kick! Już na 3 linach i Bohtes Bomb! I na to czekają wszyscy! Tak! Bohtes Kick!! Predator w świecie „Fly Boya”! Rothe podaje mu rękę, chyba zapowiada się współpraca!

SS także chce pomóc Bohtesowi i Rothowi. Atakują we trzech Aryana i Sparte! Rothe trzyma Aryana, a Fly Boy wykonuje Spinning Heel Kick! SS wychodzi z Enzuiguri dla Sparty i fantastyczny Backbreaker! Per próbuje wyrzucić Spartę z ringu! Pomaga mu Rothe! Sparta bez szans!

Maszyna odpada, ależ współpraca!

I już po olbrzymie! Bohtes przybija piątkę z Perem. W tym momencie przerażony Aryan schodzi z ringu! Za nim biegnie Mosorahiki! Dopada go i mamy Shining Wizard! Ładna akcja! Mosorahiki wrzuca Aryana do ringu!

I następny jest to… The Hurricane!!

The Hurricane wchodzi do ringu! Na jego drodze staje Nanor, ale już go nie ma! Hurricane wykonuje błyskawicznego Spinebuster, ależ ma adrenaliny w sobie! Ale jednak zatrzymany przez Bohtesa, Diving DDT od Fly Boya. Przypominam, że do ringu weszło już 15 zawodników, w tym tylko 6 wypadło!

Rothe próbuje jakoś przeszkodzić Aryanowi w wykonaniu na nim Powerslamu! Udaje mu się i mamy zaciągnięcie głowy na mate! Rothe jest jednak już w opałach, Watson, którego dawno nie widzieliśmy jest zmorą Rothe! Rothe musi wytrzymać Milion Dollar Dream w wykonaniu Watsona!

W tym czasie SS oraz Fly Boy atakują Aryana. Ten jednak broni się Spearem dla Pera, ale Bohtes atakuje go clotheslinem! W wszystko miesza się Nanor, żółtodziób atakuje Fly Boya! Bohtes Uchwycony za nogę! Zaczyna jednak kopać Nanora! Akcja zmienia się! Bohtes wstaje i wykonuje DDT! Per widzi wszystko i podnosi Nanora! Podbiega Fly Boy i wykonuje Hurricanrane, a Nanor wylatuje za ring!!

Nanor odpada!!

Niesamowite. Superstar współpracuje z Bohtesem nadal, z Rothem też.

Ale teraz czas na.. Freddera!

Ten szybko wchodzi do ringu jako 16 zawodnik! Napotyka Aryana! I atakuje go clotheslinem. Ale my szybko przenosimy się do Mosorahikiego, który jest już prawie wyeliminowany! Bohtes próbuje go ratować razem z Rothem, ale jednak Watson i Predator wyeliminowali Eagle!

Niestety Mosorahiki wyeliminowany! Trzymał się naprawdę długo!

Rothe natychmiast z Fly Boyem naskakują na Philipa i Predatora. Ten ostatni ucieka z ringu, a za nim Rothe. Watson dostaje Spinning Heel Kick od Bohtesa, to już chyba 3 lub 4 taki kopniak! Philipowi leje się krew z nosa. Najwyraźniej Bohtesa to nie obchodzi, bo momentalnie wykonuje Enzuiguri! Philip nieprzytomny!

SS poluje na Hurricane, ale ten nie daje się zaskoczyć i sam zaskakuje Pera High Knee Kickiem! Trudno jest walczyć z tak rozwiniętym już zawodnikiem jakim jest The Hurricane. A w tym czasie Fredder nadal pojedynkuje się z Aryanem! Ładny Dropkick od Aryana i Codebreaker od.. Hurricane! Aryan wkurzony na to co zrobił Hurricane, zaczyna go popychać! Hurricane podnosi głowe. Ohohoho! RKO! Od Hurricane! Nieprawdopodobne! The Hurricane jest w tym momencie chyba najlepszym zawodnikiem w ringu!

My witamy się z… Brettem The Bouble!!, fani szaleją!!! To będzie pierwsza walka Bretta po powrocie z MWE!!

Przy muzyce wchodzi do ringu! Fantastyczne wejście! Przy szalejących fanach wygląda to świetnie! 17 Wrestler! Już prawie wszyscy!

Brett wchodzi, ale już atakowany przez Aryana! Ale On chyba nie wie, co się stanie! Bohtes, SS, Rothe ruszają na pomoc! Brett wstaje przy pomocy Fly Boya, a Rothe i SS obijają „Niesamowitego”. Hurricane zajmuje się właśnie Predatorem, którego wyrzuca z ringu! Ale jeszcze się trzyma!! Hurricane wchodzi kopniakiem i spada!

Niestety Predator przegrywa!

Hurricane jest czarnym koniem tego Royal Rumble Matchu, ale czy to wystarczy na zwycięstwo?

Kolejny zawodnik 18! Amazing Superstar!!! Tak!!

Amazing wchodzi do ringu zadowolony, SS z wyraźnym uśmiechem na twarzy. Niestety rozwiązuje współpracę z Rothem i z Bohtesem, uderzając w twarz tego drugiego! Brett z Rothem natychmiast rzucają się na niego, ale Amazing już mu pomaga! Od razu wstaje Bohtes i zatrzymuje Amazinga Big Bootem! SS w kłopotach! Ale na Rothe skacze Watson! A na Philipa Aryan, wykonując Flying Elbow Drop!

Wszyscy w jednej kupie, oprócz Freddera i Hurricane! Ten drugi atakuje Freddera, Edgecution! Mamy The Hurricane na 3 linie i Swanton Bomb! Fredder wyturlał się za ring!

Amazing bierze Bohtesa, podnosi i Vertical Suplex! Jeszcze Leg Drop od Amazinga! I Na koniec Side Slam! Bohtes leży. Rothe chce pomóc Bohtesowi, ale Per wykonuje na nim Codebreaker’a! Brett The Bouble ma Amazinga w swoich sidłach! Killswitch!!! Tak!! Pierwsze Killswitch dzisiaj! SS oburzony, ale zatrzymuje go Bohtes wykonując Spinning Heel Kick! Per powalony!

19! Zirael „Zir”! taaak!

Zirael wchodzi! Olbrzym stawia czoła 9-ciu innym zawodnikom!

Rothe, Bohtes i Brett nadal razem współpracują. Hurricane atakuje Aryana. Aryan ma kłopoty. Hurricane wykonuje Hurricanranę! A Aryan wpada po Hurricanranie na Philipa Watsona. Zirael atakuje Freddera Spineusterem. Fredder chce uciec z ringu, ale Zirael łapie go i wykonuje Powerbomb! A na sam koniec już mamy Zirael Leg Drop!!! Zirael zadowolony!

Bohtes i Brett maltretują Aryana, do Nich dołącza się Rothe, na szczęście przed dojściem Rotha, Aryan uciekł! Fredder leży, ale Zirael podnosi go! Bierze także po drodze Hurricane! Podprowadza ich pod liny, Aryan atakuje Hurricane Big Bootem! Zirael rzuca na liny Freddera, a Aryan w to samo miejsce Hurricane! Zirael biegnie na nich z podwójnym clotheslinem!!!!!

Szok! Dwóch wrestlerów za jednym razem! The Hurricane i Fredder odpadają!!!

A w tym czasie mamy już ostatniego zawodnika! Rated R Shaggy!!!!, wchodzi do ringu!!!

Shaggy z największymi szansami na zwycięstwo, bo wszedł ostatni w tym matchu!

Shaggy dołącza się do Aryana i Ziraela, atakują się nawzajem w trójkę! Aryan zmęczony już do końca walczy! Zirael i Shaggy są w pełni sił! Aryan powalony Chopem od Shaggiego! Aryan ma poważne problemy, bo nad nim jest już Watson. Leg Drop! I fantastyczny Facebuster!

Wściekły Rothe goni Aryana! Rothe ma pełno krwi na twarzy! Wściekły jest, bo jak widzę na powtórce Aryan wpadł na Niego po pchnięciu Amazinga. Dogonił Aryana i atakuje go pięściami. A tymczasem na 3 linie jest już „Fly Boy” Bohtes! Bohtes Kick dla Amazinga! I z hukiem Amazing pada na mate! Przypominam, że w ringu pozostało już tylko 9 zawodników, więcej niż połowa!

Fly Boy najprawdopodobniej ucierpiał gdy wykonywał swojego finishera. Brett podnosi go, ale sam odczuwa zmęczenie. Zirael podnosi Bretta i kontruje. Irish Whip do narożnika i clothesline w narożniku! Bierze Bretta i rzuca nim o Aryana!

Trzeba przyznać, że Rothe trwa do końca! Wszedł jako 6-sty! Nadal walczy!

Właśnie Rothe atakuje teraz Shaggiego. Udany clothesline! I Enzuiguri! A na koniec Big Splash! Rated R na macie. Przenosimy się w tym czasie do Bohtesa i Ziraela. Bohtes w lepszej sytuacji, ładny Bodyslam, i High Knee od Fly Boya! Do walki włącza się Amazing! Podbiega pod zmęczonego Ziraela! Niesamowite!! Zirael podnosi Amazinga!! SS szybko podbiega! Ale za późno Zirael wyrzucił z ringu Amazinga!

Amazing szybko wylatuje!

Niestety Amazing nie jest w najlepszej formie. SS wykonuje Russian Legsweep na Ziraelu, wściekły obdarowuje go pięściami! Zirael nie ma sprzymierzeńca w tym pojedynku, ale jednak Superstara odgania Rothe! Superstar jest wściekły, ale opanowuje swoje emocje. Jednak Rothe tylko na tym źle wyszedł, bo ma już na sobie Enzuiguri! Przenosimy się do Bohtesa i Aryana, którzy mają problemy z Shaggim, ale tam wchodzi już Brett The Bouble z Pedigree dla Rated R!! Kolejny finisher Bretta.

Bohtes powoli się podnosi i wstaje w narożniku, Zirael widzi to wszystko i chce kontrować, ale nadziewa się!! Unik Bohtesa, przy rozpędzonym Ziraelu, który nadziewa się na rurę za narożnikiem!
Coraz to większe zmęczenie oprócz Shaggiegu, który i tak jeszcze leży po Pedigree Bretta. Philip Watson teraz walczy z Aryanem na pięści. Ten drugi kontruje clotheslinem i natychmiastowym Leg Dropem! Wchodzi na 3 linę, ale zwala Go z niej Bohtes! Jednak Aryan nie spadł poza ring, byłaby to eliminacja, szybko chce wrócić na ring! Tak się dzieje! Szczęśliwie „Niesamowity”! Ale to nie koniec przygody Aryana z eliminacją, próbuje wziąć go na kark Rothe, udaje mu się, ma go na plecach! Będzie rzut! Ale Mamy Rated Spear od Shaggiego na Rothecie! Aryan nie spada z ringu! Fantastyczna akcja Rateda! Ten ból Rothe jeszcze dobrze zapamięta!

Bohtes pomaga jakoś wstać Brettowi, ale co się stało? Ah tak! Widzimy jak Watson wykonał Pedigree na Boublu! Bolesna akcja!

Zirael spotyka się w końcu z Shaggim! Oboje wykonują clothesline na sobie! Szybciej wstaje Rated. Zaciągnięcie do maty przez Shaggiego. Shaggy bierze się w garść, chce wyeliminować Ziraela, ale przy pomocy Watsona! Podnoszą oboje Zira chcą go wyrzucić, ale co się dzieje?! Shaggy puszcza Ziraela i razem z nim bierze Philipa na ręce!! Tak! Wyrzucili mistrza wagi ciężkiej!!

Philip Watson opada!

Watson traci więc szansę na zwycięstwo. 7 zawodników w ringu.

Shaggy dopiero teraz może na całego zawalczyć z Ziraelem, oboje podobnie zbudowani! Przewagę wywalczył sobie Zirael, Irish Whip do narożnika. I clothesline w narożniku, ale tak bolesny, że Shaggy pada na mate! Zirael sygnalizuje Zirael Leg Dropa to by było świetne! Ale Aryan chce zaatakować Zira, ale ten chwyta go za szyje!! Chokeslam! Aryan uderza z hukiem w mate! Zirael już na spokojnie może wykonać Zirael Leg Dropa! Najpierw robi to na Aryanie!! A teraz już na Shaggim!! Świetne dwa Leg Dropy!

Tymczasem wyrzucenia z ringu bliski jest Bohtes! The Superstar próbuje wyrzucić Fly Boya z ringu, ale pomaga Bohtesowi Rothe! Stunner dla Pera! Brett próbuje ataku na Ziraelu, udaje mu się założyć bocznego headlocka! A w tym czasie Aryan ma już problemy z Rothem! Niesamowite! „Niesamowity” może odpaść! Tak! Rothowi pomaga Bohtes. A mistrz MWE spada na dół!

Aryan wyeliminowany!!

Aryana już nie ma! Zostało ich 6, w tym tylko jeden wygra dzisiejszy Royal Rumble.

Bohtes podchodzi do narożnika i atakuje Superstara Spinning Heel Kickiem! SS zakrwawiony! Rothe także! Bohtes musi już teraz tylko wyrzucić SS’a, ale zbyt duże zmęczenie! Shaggy bierze już za głowę Ziraela, podnosi go! I mamy Go To Sleep!! Jak On dał rade jeszcze wykrzesać tego typu akcji! Shaggy razem z Bohtesem biorą Ziraela i podnoszą go! Ale z tyłu spycha ich SS!!! Zirael wypada poza ring, a Fly Boy i Rated R spadają na liny i do ringu!!!

Zirael za ringiem! Niesamowita akcja!

Coraz więcej eliminacji!

Bohtes podchodzi do Shaggiego. Enzuiguri! Jeszcze to zrobił! Ale jednak nie dało to efektów, zbyt mało energii. Do Bohtesa podchodzi Brett, chyba się naradzają. Podwójny Spinning Heel Kick dla nadchodzącego Shaggiego! SS atakuje od tyłu Rothe kopnięciem! Ten spada na narożnik i jeszcze clothesline w narożniku dla Rothe!

Shaggy wstaje po kopnięciach, ale ma mało sił. Bohtes jako tako jeszcze atakuje Shaggiego Dropkickiem. Coraz bardziej rozkręca się SS, Irish Whip do narożnika dla Bretta i mamy Spear w narożniku! Tak zapowiada się Acrobatic Leg Drop!! Jest! Superstar na fali!

Problemy Bohtesa z Shaggim, ale pomaga mu Rothe! Ten mimo, że już walczy tak długo nadal jest w pierwszej 5-ce! Ładne Enzuiguri dla Shaggiego! Shaggy jednak szybko wstaje, a Bohtes dostaje od Niego Chopa! Rothe powalony, Shaggy rozpędza się na linach! Bohtes wstaje za pomocą lin! To nie dobrze! Shaggy wpada na niego i Fly Boy spada na dół!!

Fly Boy spada na dół!

Brett chyba już widzi co się stało! Załamany chwyta się za głowę! Podchodzi do Shaggiego i potężny Big Boot! I od razu podnosi pod Diving DDT, Brett rozwścieczony! Nie może chyba uwierzyć, że Bohtes wypadł! Ale zostawiamy go!

Rothe musi się teraz zmagać z SS’em. Per bierze go pod Track SS! Znakomita akcja! Rothe leży bez ruchu! Bohtes właśnie wstaje po eliminacji. Brett każe najwyraźniej mu zostać! Fly Boy nie opuszcza hali. A w tym czasie Leg Drop dla Rothe od Shaggiego! Rated R natychmiast idzie do Bretta, ale Bouble nie dał się zaskoczyć! Fantastyczny Neckbreaker! Każdy już traci siły! To są resztki! SS jeszcze wstaje i próbuje podnieść Rothe! Ten drugi jednak nie daje się podnieść i przymusowo leży na macie!

My patrzymy na rywalizację Bretta i Rated R. Shaggy wrzucony do narożnika, Brett wbiega na Shaggiego, ale nadziewa się na Big Boota!! SS dołącza do Shaggiego, chyba mamy współpracę, to źle i dla Bretta i dla Rothe! Jeśli Brett wyleci, Rothe ma małe szanse! Rothe wstaje! Próbuje przytrzymać za nogę Pera! Ale ten nie daje się i podchodzi do Shaggiego pomóc w wyeliminowaniu Boubla! Cóż za zmęczenie, jakiż to trud wywalić Bretta! SS podchodzi do Shaggiego i mają już razem siły! Rothe nie zdąży!!! Brett wypada!! To najgorszy scenariusz dla Rothe’a!!

Brett niestety odpada!

Zostało tylko trzech, ale jednak SS i Shaggy nie współpracują, Rothe może odetchnąć, trzyma się jak nikt! Jest niesamowity! Wkraczamy w stan ostatecznej rozgrywki!

SS spokojnie rozpoczyna natarcie na Shaggiego! Cactus clothesline, odbicie od lin.. Spinebuster! SS szykuje się do Side Slam! Tak!! Wykonanie znakomite! Coś nieprawdopodobnego! Rothe wstaje, ale nie wiadomo co chce zrobić, to jest już wysoka stawka!! SS rusza na Rothe. Per nadziewa się na clothesline! Leży, a Rothe wspina się na 3 line!! Jak On jeszcze może?! Moonsault! Zrobił Moonsault! Niesamowite! Ale jak On w ogóle?! Jest świetny!

Shaggy powoli, ale wstaje. Rothe zauważa go i mamy Bulldogg!! Resztki sił zachował na koniec! Rothe czeka na SS, sygnalizuje pierwsze swoje RKO! Jest!! On to robi naprawdę! Niesamowite! Jednak sam już pada na mate! Wszyscy leżą! 3 wytrwałych, wytrzymałych! Wstaje Shaggy! Bierze Rothe! Rothe jednak stracił dużo sił z tego wszystkiego! SS wstaje pod drugiej stronie za pomocą lin! Shaggy rzuca na liny Rothe!! Co?! Jak?! Rothe wpada na Superstara, a ten wypada z ringu!!!

The Superstar „Per” przegrywa

Już tylko Tych dwóch! Rothe i Shaggy! Shaggy rozpoczyna! Najważniejsza część Matchu!! Rothe unika natarcia! Ładny Dropkick od Rothe! Shaggy upada na mate! Ale Rothe także! Oboje już chcą to skończyć! Walczą do końca!

Shaggy chyba wstanie pierwszy. Tak! Rusza na Rothe ze spokojem, szybko bierze głowę pod pachę i będzie DDT!!! Tak! Zostawia resztkę sił na koniec! Musi tylko wyrzucić przeciwnika za ring! Traci jednak siłę i upada! Zmęczenie jest jednak zmorą! Na początku mówiłem, że The Hurricane jest Czarnym Koniem! Jednak zdaje mi się, że jest to nie zawodnik, a jednak zmęczenie! Bardzo dużo eliminacji w tym ostatnim czasie!

Shaggy znów wstaje szybciej. Bierze Rothe na narożnik i zaczyna uderzać pięściami! Ale przygotowuje się do Shaggyplex! Czy to możliwe?! Tak! Full Nelson Suplex!!! Osłabia to coraz bardziej Rothe! Bierze Rothe i rzuca na liny! Ten jednak nie odbija się od nich, ale się ich chwyta! Shaggy patrzy na przeciwnika, po czym znowu pada na mate! Rothe także. Musi być w końcu zwycięzca! A mnie już gardło boli!! Widzimy też, że Bohtes i Brett są za ringiem.

Pierwszy wstanie tym razem Rothe! Shaggy chce zakończyć to już chyba zakończyć!!! Rusza na Rothe! Rozpędzony biegnie! Ale?! Rothe kładzie się na macie, biorą ze sobą na dół górną linę!!!!! Rated R wylatuje po chytrym zagraniu Rothe!!!!!

Tak! Tak! Tak!!!!! Rothe zwycięża, pada na mate! A do ringu wchodzi Bohtes i Brett, podnoszą go na nogi i biorą na ramiona! Wytrzymał! Wszedł jako 6-sty! Wielki Rothe!!!

_______________________

Proszę o poprawę błędów stylistycznych!!! Dziękuje :P ;)
Po wklejeniu, zdziwiłem się, że takie małe :@ Ale nie chce nic mówić, ale to chyba najdłuższy 1 match w historii MWE :P Jeżeli nie to mnie poprawcie :D

Komentarze:

2011-10-29 20:21:21, Resvean:

A ja tu walczyłem czy nie?

2011-10-29 20:22:00, Most Popular:

Assuś:
No właśnie nie :@ Wybacz, ale mówiłem na wcześniejszej stronie, że nie wszyscy będą.

2011-10-29 20:25:37, Resvean:

Tuneer:
No dobra, spoko. O co mam się gniewać? Nie walczyłem trudno, może będę walczył następnym razem.
To jest "zabawa" przecież.

2011-10-29 20:26:20, Most Popular:

Assuś:
Ty mi się tu nie bój :D Ja już mam coś w zanadrzu, w czym napewno będziesz :P

2011-10-29 21:01:53, Elective:

Tuneer:
Pięknie napisane.

2011-10-29 22:15:47, na kolana i do pana:

Tuneer:
A ja się przyczepię, ale to będzie tylko lekka krytyka. Shaggy i Go-To-Sleep? Coś mi tu nie gra. The Hurricane robiący Pedigree? Hurricane i Codebreaker? Nie za dobrze? Aryan i spear? Śmiech na sali!

A tak, chodzi mi o to, żebyś bardziej się trzymał kart postaci, nie za bardzo, ale z finisherami tak.

Go-To-Sleep:
Mistic zmienia nazwę na Axe.

2011-10-29 23:06:53, mały awersomik:

Tuneer:
Świetnie napisane, ale brakuje mnie tu :( Szkoda, następnym razem

2011-10-30 07:28:47, Hepatoil:

Tuneer:
Piękne.Prawie wytrzymałem do końca.Ale mnie jednak wywalił typek.
Brawissimo dla Rothe'a i bić mu allahy! :)

2011-10-30 08:20:46, Most Popular:

na kolana i do pana:
Tak masz racje.., ale myślę, że czasami można coś odmienić.. Na Royal Rumble RKO na Randym Ortonie zrobił bodajże Cody Rhodes, ale słyszałem tak ;)