MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Mistic z Predatorem wbiegają na rampę po czym chwytają The Hurricane i wrzucają go na ring. Predator chwyta go pod Samoan Drop, po czym zaczyna się obracać. F-5! Mistc podnosi rywala, podcina go i sygnalizacja 619! Tak, wykonane. Do tego Predator dokłada X-Factor! Świetna akcja Tag-Teamowa. Mistic prosi o mikrofon pracownika MWE.
-Kpisz sobie młodziku. Tylko na to Cię stać? Atakowanie po walce? O, nie. Dostałeś myślę solidną nauczkę. Nie obchodzi mnie, czy na Twoim miejscu znajdzie się Aryan, Fredder, K5W, Bosskit czy Tamer będę chronił Rothe, Mosorahikiego oraz The Superstara. Nie obchodzi mnie kto to będzie, czy nawet ten, o koło moich stóp.
Mistic podaje rękę Rothe, a Predator Mosorahikiemu.A teraz, muszę Was ochrzanić za to, jak wy się zachowujecie. Tuneer nie zrobił nic złego, może i wygrał. RAZ, ROZUMIECIE? RAZ, W DODATKU NIE O ŻADEN PAS! CO TO ZMIENIŁO? NIC. A POZA TYM ON TO POWINIEN WYGRAĆ, MA NAJWIĘKSZY STAŻ I W DODATKU JEST HEELEM. Ale nie, od razu oszust, kłamca i robię focha oraz odchodzę z MWE? Ja sobie tego tak nie wyobrażam. Jakoś dało się wytrzymać, po nieszczęsnym Money In The Bank, po którym nie mieliśmy...Z dwa tygodnie ŻADNEJ walki? Nie narzekaliśmy. Ale odbiegam trochę od tematu. Jak chcecie - odejdźcie, mi to wisi. Przynajmniej będziemy mieć mniej fochnisiów. Nie wiem, czego chcecie od Tuneera, świetnie pisze walki, ale Wam się zachciało...Tak, bo Wam się zachciało krytykować go za...praktycznie nic? Pasa nie wygrał, Aryana nie kontuzjował nie stworzył żadnej grupy która by rozwaliła MWE, WIĘC PO CO TA KRYTYKA JA SIĘ PYTAM!? W sobotę wróci Go-To-Sleep więc to ogarnie, ale teraz chciałbym, żeby MWE na właściwe tory postawił Unledo oraz Rothe.

Ps. Trzymam stronę Tuneera, ponieważ nie widzę w Waszych fochach i zarzutach argumentacji, a On zrobił dobrą rzecz - napisał walkę, której brakowało.

_
Komentarze:

2011-10-28 12:36:22, Hepatoil:

Na ring wbiega Nanor.Pinius też.Batsep siedzi na widowni.Nanor przemawia:
-Rothe szanuję cię i popieram Rothe.JA TEŻ NIE MAM ZAMIARU TOLEROWAĆ NIECZYSTYCH ZAGRYWEK!Po za tym.Kurdę jesteście jak dzieci.
Assuś jedna walka cię nie zbawi
Tuneer na drugi raz nie pisz walk z swoim bo widzisz jak to się kończy.
Cisza i basta i kropka oraz koniec tematu!

2011-10-28 14:03:27, Most Popular:

Assuś:
Nie przepraszaj, ale stane się chyba mądrzejszy (nie mowie tylko mogles sam przeprosić, ale moge i ja) i przeproszę o o jedną walke nie ma co, więc sory ;x

2011-10-28 14:11:37, Hepatoil:

Tuneer:
Mądrzejszy skończył tą kłótnię.Oliwa na wierzch wypłynęła.
Ale na drugi raz tak nie rób bo znowu jakiś dziwak cię skrzyczy i zastraszy.
Lepiej zapobiegać kłótniom niż leczyć jej powody (kłócić się).